SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
No wiec najpier o mnie. Mam 17 lat chodze na silownie od wrzesnia 2004 oczywiscie z przerwa wakacyjna. Szef na silowni namowil mnie na kupno kreatyny Weider Pure Creatin 250g + Vital Max Dextroza Plus 630g. W lutym tego roku zjalem gainera megabolu przytylem po nim 3kg. mam 180cm i 65kg wiec jestem wysoki i szczuply. Diete ustalalem sobie na podstawie tego http://www.kulturystyka.pl/artykul6/ lecz jednak ciezko mi jest sie w 100% do niej stosowac poniewaz brak czasu na siedzenie w kuchni ale na ile jestem wstanie na tyle staram sie przestrzegac jej. A pytanie mam takie. Jak, kiedy i w jakich ilosciach brac kreatyne z dextrose? Oczywiscie jak kazdy chce zeby efekt byl najlepszy. Chcialbym uzglednic jeszcze jedna rzecz chyba dosyc wazna. W szkole jestem od 8 do 15 no i na silownie chodze w poniedzialek wtorek czwartek piatek na 16 lub 18. I wlansie nie wiem na ktora godzine lepje. Bo jak ide na 16 to obiad jem dopiero o 18 a jak ide na 18 to ide najedzony obiadem na silownie bo obiad mam zawsze oklo 17. Prosze o opowiedz i jakies porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1116
Kreatyne bierz 5g z dekstroza 40-50g po treningu. rano jak bierzesz 5 g to nie musisz popijac dekstroza, wazne mieszanie z dekstroza jest po treningu.
Wydaje mi sie ze ta pierwsza opcja bedzie lepsza bo musisz byc najedzony przed zebys mial sile czwiczyc!potem kreatyna + dekstro po 30 minutach tez potrzebujesz posilka glownie z weglowodanow zlozonych zeby odbudowac miesnie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
czyli tak z tego co zrozumielem. Rano 5g samej kreatyny a potem po treningu znowu 5g kreatyny i 40-50g dekstrozy ? a w dni nietrenigowe sroda sobota i niedziela ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1116
w treningowe tak. natomiast w nietreningowe tylko rano 5g. Dekstroze tylko po treningu poniewaz malo jej posiadasz wiec szybko ci zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jak skończy się dekstroza to kup glukoze, to samo a tanie jak barszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
ok no to rozumiem. Ale wytlumaczcie mi jeszcze jedna rzecz dlaczego na niektorych opakowaniach od kreatyny pisze zeby na poczatku cyklu brac po 5 porcji dziennie lub cos w tym stylu a wy mi piszecie z w nietreningowe dni tylko jedna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
bo często piszą o fazie nasycenia ale nie zawracaj sibie nią głową bo efekt koncowy bedzie ten sam

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
na opakowaniach opisana jest tzw. faza nasycenia, ktoora w rzeczywistości jest zbędna; efekty cyklu będą podobne niezależnie od tego, czy cykl będzie z fazą nasycenia czy bez

I wlansie nie wiem na ktora godzine lepje. Bo jak ide na 16 to obiad jem dopiero o 18 a jak ide na 18 to ide najedzony obiadem na silownie bo obiad mam zawsze oklo 17. Prosze o opowiedz i jakies porady


chodzisz czasem na siłownię na czczo??
przy twojej niedowadze powinieneś maksymalnie pilnować diety - jeść, jeść, a potem... coś zjeść

btw przydatny post https://www.sfd.pl/temat215071/


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-04-14 12:17:24

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy witaminy działaja antykatabolicznie???

Następny temat

Jak to połaczyć?

WHEY premium