SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

horse power jak brać jak długo , przydatne info

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Witam
wiem że było już wiele tematów o hp, ale ja nie znalazłem tego czego szukałem(przynajmniej nie wszystko)
po pierwsze zaczne od tego ze nie jestem pewien co do swierzosci towaru, jak otworzyłem puchę to znalazłem wiele bryłek, nie jest całe zbrylone ale jest ich sporo. po drugie jak skosztujemy proszku to jest lekko jakby kwasnawo cytrynowe , ale po wymieszaniu z woda jest kolor żółty ale nie ma zadnego smaku(co prawda na opakowaniu tez nie ma info o jakimkolwiek smaku), data na opakowaniu jest chyab jakas amerykanska, sporo roznych dat.

Dawkowanie;
z tego co wyczytałem
DT:2 razy , naczczo i przed treningiem
DNT: wystarczy raz naczczo

Długość brania?
niestety tutaj nie znalazłem info
ale slyszalem aby to bylo mniej wiecej tak, 3 tygodnie biore 4 niebiore , potem znowu 3 biore i 4 nie biore , i znowy 3 biore, i co dalej zmieniamy odżywkę ?
proszę o odp.

Info o samopoczuciu po zażywaniu horse power
sprobowałem jedna dawke i tak troszke kiepsko sie poczul;em , ale wiem ze z odżywkami jest tak , ze prawie zawsze na poczatku mul;ą , mdlą i tp. Czy sprobowac przez tydzien brać mniejsze porcje ? czy odrazu na wariata się męczyć

proszę o odpowiedzenie na wszystkie pytania, oraz o wstawianie przydatnych info, tak aby ktoś kto szukał znalazł wszystkie przydatne info w tym temacie , a nie jak ja przeszukiwał 15 tematów , a i tak nie znalazł wszystkiego

pozdrawiam i życzę miłego na******lania :)

ps.
coś miłego dla ucha :)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
dobry DJ

ok - do rzeczy :)
HP - podaj tą datę - będzie podana najprawdopodobniej po skrócie "EXP" (expiration date), reszta to pewnie kod produkcji itp.,

dp HP dokupiłbym mono np.
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html

i brał DT:
5g mono rano, porcja HP przed trenigniem
DNT: 5g mono rano

cykl ciągniesz 6-8 tygodni - po którym robisz minimum tyle samo przerwy
(3 tygodnie to zdecydowanie za krótko)


no i jeszcze ten problem z HP - jeżeli po kolejnych porcjach ten problem się będzie utrzymywał - to niestety bym go odstawił, i dokończył cykl na samym mono.

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-07-16 12:32:21

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
ja bralem tak jak pisze Dzedzor i bylem zadowolony :) cykl 6 tygodni ciagnalem :) raz tylko zygalem po tym bo straszny smak ma ;p a tak to git oprocz swedzenia skory bo prawie zawsze po dawce tak mialem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
http://i224.photobucket.com/albums/dd195/wiewiorPL/DSC00109.jpg

http://i224.photobucket.com/albums/dd195/wiewiorPL/DSC00107.jpg

zapodałem fotki , jak by linki nie działały to zaraz je poprawie
dzieki za naprawde szybkie odpowiedzi , ach no i dodam ze wazę okolo 65 kilo, moze dlatego dawka jest za doża ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
na naklejce od HP powinno być napisane co jest co - czyli data ważności, data produkcji i jakiś kod- ja jednak bym stawiał, że jest do lutego 2013

rzeczywiście jest mocno zbrylone - ale ja bym się tym nie przejmował o ile nie będzie już później żadnych dolegliwości i będzie działać jak należy

a swoją drgoą to coś mi się wydaje, że sporo za wcześnie sięgnąłeś po HP

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
normalna sprawa ze HP sie zbryla

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
j/w
moje na tarce tarlem i kopalo niezle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
"moje na tarce tarlem i kopalo niezle"
spadłem z krzesła..

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-07-16 14:33:51

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
serio
tylko tak mozna bylo je rozbic heheh

nie fikaj

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-07-16 14:36:24

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
spoko, wierzę, tylko bym nigdy nie wpadł na to, że ktoś będzie tarką HP kruszył

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie takie rzeczy sie robilo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMACZNY GAINER

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium