SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajecznica wg mnie.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
korwa jakie fotki
wstaw mniejsze od razu ladniej bedzie wygladalo
ale soga dam

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
korwa wiekszych fotek nie mogles wstawic ?!
ale jajeczniczka ladnie sie prezentuje

Zmieniony przez - stonee15 w dniu 2008-11-16 18:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
Od dziś już nie wbijam całych jaj, tylko osobno białka i żółtka. ;d Mimo że raczej rzadko wcinam ten specjał, to soga łap i nie odbijaj.

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1274
Ja zawsze przed robieniem jajecznicy wbijam cale jajka do glebokiego talerza i mieszam razem bialka i zoltka, az do uzyskania jednolitej konsystencji. Dzieki temu nie ma pozniej zadnych nie scietych glutkow z bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 204
Najlepsza jajecznica jaką jadłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
Zrobiłem tak jak pokazałeś i własnie się delektuje pyszną jajecznicą . Sog ;]

Kobieta jest zazwyczaj problemem
A z problemem najlepiej się przespać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2249
łap soga

jutro na śniadanie zrobię dokładnie według przepisu, z oddzielonymi żółtkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4871
te oddzielanie żółtek to dla ostatnich nieudaczników w kuchni Spokojnie robię sobie taką jajecznicę z płynnym żółtkiem nie oddzielając tego. Ktoś to opisywał już. Wystarczy jajca wbijać i delikatnie mieszać, tak żeby się całkowicie nie ścięło. Poza tym jajecznica z szynką i szczypiorem zawsze najlepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
ja wolę z pieczarkami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Z pieczarkami... mniam mniam. A dobra rada co do płynności żółtek, bo mnie takie niedowiarstwo sprowokowało ; NAJPIERW bierzesz delikatnie i rozbijasz takoż jajeczko. Oczywiście, jeśli żółtko się rozwali, to dalej sposobem kolegi obowiązkowo. Jeśli nie, co zrobić:jajeczko na niewielkiej ilości oleju (i nie porysowanej patelni) golden przykrywką przykryć i przez jakiś moment potraktować spokojnie jak sadzone. Z chwilą kiedy całe białko się zetnie ZDJĄĆ z ognia, pokawałkować i w następnej chwilce rozbić płynne żółteczko, NIE stawiając już go więcej na palniku! Pomieszać ze ściętym pohakanym białkiem. Jajecznica gotowa. Można posolić i popieprzyć do smaku. Pycha!

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk po mojemu ;]

Następny temat

Kurczak z makaronem + sos

WHEY premium