SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inne spojrzenie na kaptury

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
To skoro mowa o kapturach to tez sie podziele swoimi spostrzezeniami :D... Wiec trening wygladał tak: Przebrałem sie w pizam, poscieliłem łozko, poszedłem spac... Rano sie budze i nie moge ruszac szyją Zakwasy Bolały 4 dni... Patrze jeden kaptur calkiem fajnie zbudowany... hehe... tyle ze drugi juz nie tak dobrze... chce drugiego tak zbudowac ale nie wiem jak wtedy spalem...

Zmieniony przez - randomize w dniu 2006-05-24 20:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Herman2003 - ja noszę torbę, bo muszę - a nie jako ćwiczenie na kaptury
Dlatego staram się nosić ją na zmianę raz na lewym, raz na prawym.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4577
"ja noszę torbę, bo muszę - a nie jako ćwiczenie na kaptury"
Czyzby listonosz noł ofens

A co do kaptuorow, ja nie moge narzekac ale rowniez jestem za izometrycznym spiecie, ja robie tak przy szrugsach w koncowej fazie ruchu.
W ogole przy szrugsach jak je robie tak gora dol gora dol, to moge machac i machac. Ja robie tak ze mam barki sciagniete (plecy wyprostowane),sciagam barki i lopatki do tylu i dopiero do gory i chwile przytrzymuje napiete, tak to wymiekam szybko nawet na malym ciezarze, a akurat czworoboczny uwazam za swoja mocniejsza strone.
Pozdro 666

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Rbk a może to wina ciężaru plecaka ja od zawsze noszę plecak na jednym ramieniu (prawym) i też nei mam różnic wielkich bo noszę przewaznie tylko buty i 1-2 zeszyty

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Albo szrugsy z trzymaniem u gory, powolne takie. W sumie tak sie chyba powinno robic.

A tak BTW co z Ciebie za ekto jak Ci kaptur od noszenia torby rosnie?!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a może w tej torbie nosił własne ciężary na siłke

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
szrugsy to nie wszystko.. jesli chodzi o typowy trening to
jeśli ktoś umie je wykonać technicznie i operuje
pozostałymi ćwiczeniami na barki tkj:
(Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, wznosy hantli bokiem)

To nie musi żadnej torby z kartoflami nośić. Bo to nie jest dobry
sposób z punktu anatomicznego. Rozwijami jedną stronę ciała
bardziej i może dojść do asymetri kto wie czy pozniej uda
nam się ją wyrównać..

Po drugie po co nosić jakaś torbe przez 6 miesiecy codziennie

jak można raz w tygodniu na treningu pleców i barków przyłożyc
się bardziej do ćwiczen angażujących czworoboczne (kaptury)



Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-05-25 09:11:32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ale torbę i tak noszę ( nie listonosz ).

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-25 09:43:20

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
Krzychu listonosz bwahahahahahahaahaahahahhaa

potwierdzam to co mowi o izometrykach - podpowiedzial mi to niedawno i wyprobowalem - zupelnie nowe "brzmienie" treningu

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szrugsy

Następny temat

3cm w 30 dni

WHEY premium