SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inne spojrzenie na kaptury

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Moj trening na kaptury zawsze jest polaczony z barkami a z racji ze barki robie 2x w tyg to i kapturki. Uwierzcie, że po wczesniejszym zmeczeniu przy barkach dwie serie szrugsow po 10 po 30pow mi wystarcza, a na brak kapturow nie narzekam strasznie szybko rosna.

Warto podkreslic ze rosly nawet bez obcizenia np 3 serie po 200 ruchow przed lustrem ;) inaczej na maksa... Jak widze kolesi z hantalmi po 25kg robiacych 6 powtorzen to... pozdro

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
Odnośnie tej torby... kiedyś za gówniarza chodziłem na ryby heh możne i głupi przykład ale tak było na prawdę. nie miałem zbyt dużo kasy na wędkę, budżet 14latka pozwolił mi na oszczędzenie 57złotych za co kupiłem sobie wędkę - 6m bat, ciężki strasznie. byłem dosyć szczupłym 14latkiem pierwszy tydzień wypraw na ryby w ogóle mijał się z celem wędka była za ciężka, żeby trzymać ją w łapach przez jakieś 5 godzin dziennie. po jakiś 3 tygodniach chodzenia praktycznie dzień w dzień zauważyłem dziwną rzecz ... moje prawe ramie w którym trzymałem wędkę było znacznie większe od lewego pamiętam jak dziś obwód lewego 28cm a prawego 34cm! największa łapa w klasie :D szkoda, że tylko prawa

przechodząc do sedna sprawy, takie stałe długotrwałe obciążenie jakiejś części ciała prowadzi do jej wzrostu - za wytrzymałość mięśniową w mięśniu odpowiada jego masa im większy mięsień tym więcej w nim zgromadzonego glikogenu i bla bla jest bardziej wytrzymały, u niektórych tak rosną łydki u innych (rolników) łapy od łopaty jednak tego raczej nie można przenieść bezpośrednio na siłownię. bo czym zastąpić noszenie torby na ramieniu 5x w tygodniu po nie wiem ile czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szrugsy

Następny temat

3cm w 30 dni

WHEY premium