SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilosc treningow

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ale to nie prawda, że barki to podstawa w uderzeniach... Są barki,tric i plecy przy sierpowych... Ale pamiętajmy, że siłownia to tylko dodatek

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
oka dzieki wszystkim wiem ze nie idze tylko z barkow ale chcialem bardziej sie przylozyc do barkow bo przy mocniejszych sparingach lapy opadaja i slaba garda jest. Ok zrozumiałem a biegowki nie robic wczesniej? Bo u mnie troche ciezko z kondycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2009
Jeśli chodzi ci o siłę, a nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na siłowni to ja radziłbym tobie wykonywać proste,podstawowe ćwiczenia z ciężką sztangą. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Ćwiczenia które angażują więcej niż jedną grupę mięśni np. wyciskanie na ławce, wyciskanie w górę na barki, martwy ciąg, wiosłowanie, przysiady+ podciągnięcia na drążku. Myślę że taki trening pomógł by ci kształtować siłę. 2 razy w tygodniu moim zdaniem wystarczyłoby.Powodzenia. Acha- sztanga powinna być ciężka, mało serii i mało powtórzeń w serii.

Zmieniony przez - Valdec w dniu 2008-12-16 22:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Chce się bardziej przyłożyć do MT (chodzi mi najbardziej o siłe) najbardziej rąk i nie widze sensu ćwiczyć całego ciała, siły kopnięcia napewno na siłowni nie zwiększe

rękami uderzasz z biodra natomiast przy kopnięciach angażujesz plecy

co do biegania, to zacznij od 20 minut luźnego truchtu, na początek powinno być ok potem stopniowo zwiększaj, do 40 minut, a jak uznasz, że już jest nieźle, to dawaj interwały

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 973
jak powinny wygladac interwaly, ja juz spokojnie biegam ponad 40 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zacznij sobie od 2x10 sprintów po 50 metrów - 50 metrów sprint, 50 truchcik, itd, po pierwszej dziesiątce 3 minuty przerwy i druga dziesiątka. stopniowo zwiększaj liczbe serii do np 5, a jak to już Cie nie będzie za bardzo męczyć, to zwiększaj dystans, np do 70 metrów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
mozesz dodac podrzut sztangi na lawce :) najlepiej mocowana bo luzna sobie kuku zrobisz, martwy ciag odradzam bo sobie tylko plecy spierdo**** do tego shadow boxing z hantelkami w miare szybkie ciosy z wywazonym obciazeniem o i jeszce trzymanie hantli w powietrzu przez jak najdluzszy czas pozdro moze sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Nie nie martwy odpuszczam sobie bo mialem ostatnio problem z plecami, Shadow mam na MT dobre zbiore to wszystko do kupy i cos z tego wyjdzie. Dzieki wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem. pomozcie proszę

Następny temat

Pytanie o worek treningowy [Szczecin]

WHEY premium