SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile można wycisnąć najwięcej na klatkę na sucho bez żadnych wspomagaczy???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 48174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2442
kziel1 128,3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Dla mnie to pier....enie. Skąd wy mozecie wiedziec ze ktos czegos kiedys nie bral. Jak bral i nie chcial wam powiedziec to nie powiedzial i on wie ze bral a wy myslicie ze nie bral.... PROSTE nie wierze w takie cuda ze po 2 latach treningu biora po 170kg "NA SUCHO" Mi kumpel tez raz opowiadal ze poznal kolesia co wyciska 220 na klate i jedzie na samych odzywkach, cwiczy juz 3ci rok... wysmialem go i poszedlem............

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
sam jade na sucho i w szczycie masy nikt mi nie wierzyl ze nie wbijam soku (na pompie ramie 47cm)
zaloze sie wiec ze sa tez tacy ktorych predyspozycje ukierunkowane sa w rozwoj sily i ktorych wyniki tez moga byc dobre bez uzywania sterydow
owszem - w dwie stowy ciezko uwierzyc, ale zdarzaja sie tacy co potrafia zadziwic (np osiagi iboka --> )


Zmieniony przez - FU w dniu 2006-07-29 18:14:05

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
przykladem tez moze byc Bartlomiej Szymkowiak [22 lata], ktory mimo swej swej mizernej postury przysiada z trzema setkami na barkach [ale to chyba nie dziwne, jego rodzice mieli do czynienia z trojbojem silowym]. Podobnie Kolecki.

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Ale sami przyznacie że takich ludzi jest bardzo bardzo mało.
1

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Niestety ja nie mam takich predyzspoycji Musze zdobywac wszystko systematycznoscia i ciezka praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
na sucho doszedłem do 140,mam kolesia na silce ,ktory walnie 150 ale powyzej tego nie słyszałem,generalnie mówi sie,że nie ma fizycznej możliwości aby ludzki organizm na czysto podniósł 200 kg

lubieżny okruch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
setke z pewnoscia moze prawie kazdy zaliczyc bez specjalistycznego treningu czy nawet diety [no i bez koxu oczywiscie]. Potem zaczyna sie problem.

osobiscie nie znam nikogo, kto wyciska 200kg "na sucho", ale z pewnoscia tacy ludzie istnieja - tyle, ze to sa jednostki.

wydaje mi sie, ze taka gorna granica to ~150 kg - zeby podniesc wiecej, trzeba zainterweniowac. Chyba, ze ktos ma zadatki genetyczne oraz doswiadczenie - ktore rowniez jest przydatne. Dla chcacego nic trudnego )

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
ja przy wadze 80 cisne 100, ale nawet odżywek nie biore ale myślę ze jak dojde gdzies do 110, 115 to trzeba bedzie jakies suple kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
ja ćwicze od dwóch lat bez żadnych wspomogaczy bo raczej nie mogę przybrać na wadze bo jestem siatkarzem.Mam 190cm wzrostu i przy wadze 83kg cisne na płaskiej 115kg...czy to dobrze?

Trzymać się mebli żeby nas nie j**li !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaptury - jak cwiczyc waszym zdaniem?

Następny temat

Help

WHEY premium