SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III OTWARTE MIESTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 27384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
właśnie o to chodzi mam prośbę Grubson nie podkręcaj już, szkoda tylko tych zawodów w Złotoryi bo to chyba najlepsza impreza na jakiej byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728801
czasem sie jakies potkniecia zdażaja- najważniejsze to wyciągnąc wnioski na przyszłość.

Czyli warto pomyslec nad odpowiednim wpisem do regulaminu,by na kolejnych imprezach nie było znów podobnych problemów.

Może ma ktoś jakiś konkretny zapisdotyczacy tego problemu?Albo wzór z innych regulaminów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Grubson Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9667
Spoko oko, biore sie za treningi. . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
masti właśnie też nigdzie nie mogę znaleść takiego zapisu, a wiem że opinie są różne, jak z tym będzie w Poznaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Tak od pewnego już czasu obserwuję dyskusje prowadzone w różnych tematach na SFD. Nigdy nie zabierałem tu głosu, ale teraz muszę. Myślę z dużym prawdopodobieństwem że Kocyła i Stara Kość TO TA SAMA OSOBA !!!!!!
Niezła autopromocja HA HA HA HA !!!!!!!!

Zmieniony przez - zorba w dniu 2012-04-02 22:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Przyglądam się te waszej dyskusji panowie i oczom i uszom nie dowierzam jak psy wszyscy na siebie warczą znam Rafała osobiście i sam miałem różne sytuacje ostatnio w hajnówce też był mały zgrzyt ale powiedzielismy sobie wszystko prosto w oczy i temat się zakończył i nik do nikogo nie ma pretensji. To jest tylko sport i różne rzeczy i kwiatki wychodza podczas zawodów i nie wszyscy dokońca sa zadowleni to za długo sędzia przytrzyma to za krutko to odbił to nie odbił trudno tak już jest i będzie. Niedługo są zawody w Pruszkowie tam jest sedziowanie na bardzo wysokim poziomie i zasady znane wszystkim z IPF więc można pokazać kto ile jest wart i jaką ma siłę to są jedyne zawody w Polsce które osagneły wysoki poziom sędziowania i nie słyszałem aby ktoś tam się skarzył na sędziów. Co jakis czas jest zmiana sędziego głównego więc to już o czymś swiadczy

Pozdrawiam wszystkich siłaczy i mała konkluzja na koniec nie róbmy smrodu wokół naszego sportu:)

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
popieram Cię Michał w 100% Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
zorba tak oczywiście ja jestem ,,Kocyla ,, a ty pewnie ,,Bałys,, widzę że teraz na mnie kontratak poszedł

Zmieniony przez - starakosc w dniu 2012-04-03 16:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1166
Panowie dajcie już spokój. Przecież jesteście kolegami.Poprzez niedoskonałości regulaminu zaszło nieporozumienie i tyle. Szkoda kruszyć kopii o takie błahostki. W Szczytnie walniecie po "oranżadzie " i będzie OK. Pozdrawiam. Niech moc będzie z Wami !!!!

Niech moc będzie z Wami !!!!!!!! maly1001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 824
LUDZIE jest już po zawodach a na forum szum i najwięcej do powiedzenia mają te osoby co nawet na zawodach w Wałbrzychu nie byli!! Rozmawiałem z Andrzejem po zawodach i później telefonicznie, doszliśmy do porozumienia i myślę że na tym negatywne dyskusje powinny się już zakończyć. Zawody zorganizowałem prze de wszystkim dla Nas zawodników i dla dobrej zabawy, lecz za każdym razem wynikną jakieś nie porozumienia, które moim zdaniem trzeba wyeliminować i żeby na przyszłość się już nie zdarzały. Panowie niedługo zawody w Szczytnie, w Pomiechówku i Poznaniu, także proponuje się zabrać do ostrych treningów. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The World Games Wrocław '17

Następny temat

Dieta armwrestling

WHEY premium