SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III OTWARTE MIESTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 27381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
panowie żeby sie nie okazało jak na większosci zawodów, każdy obiecywal kosmicznych wyników a jak przyszło do zawodów to zong, albo zła ławka albo zły gryf itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Grubson Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9667
Byłem świadkiem w brodnicy tych 260 wiec 250 zaliczy z palcem a mysle ze powalczy o wlasny rekordzik wiec jest obecnie nieosiagalny:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 824
Kocyla - zazwyczaj tak jest że na forum bije się rekordy, które podczas zawodów miażdżą zawodnika, ławka i sztanga będą na zawodach nowe więc NIKT nie będzie mógł powiedzieć że to czy to jest ch**owe

Zmieniony przez - krzba85 w dniu 2012-03-27 20:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
widze ze tu wyszło że ja nie wiadomo jakie ciężary mam tu dżwigać, ale to nie jest tak , ja nie należę do ludzi którzy przed zawodami już ustalają wyniki. Zapytałes o jaki rekord chodzi to odpisałem. A na co mnie bedzie stać u Ciebie to dopiero zycie pokarze. Sam dżwigasz podobne cięzary to wiesz że z tym nie ma żartów i tu każdy kilogram gra role. No ale nastawienie na zawody zawsze musi być pozytywne i z nadzieją na nowe rekordy a co będzie sobota pokarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
grubson oczywiącie mówisz że jest nieosiągalny w jego kat.wagowej, nie mam tu na myśli siebie bo mi jeszcze sporo brakuje ,ale jest paru zawodników co robia ten wynik w niższych kategoriach wagowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 714
Ciezary ciezarami,na zawodach liczy sie tez fajna atmoswera i dobra zabawa,i oczywiscie chociazby maly progres.

Tylko ciezka praca prowadzi do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 824
Ludzie nie ma co się przekomarzać co do podniesionych kilogramów przed zawodami. W dniu 31 marca 2012 wszystko będzie jasne, kto i na jaki ciężar faktycznie jest przygotowany. Natomiast tak jak wspomniał kolega liczy się zaj**ista atmosfera i dobra zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
czy wiadomo już mniej więcej jaki jest harmonogram zawodów, tzn. o której orientacyjnie jakie kategorie? i jak ze stanowiskiem do rozgrzewki? z góry dzięki za info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 824
patek - co do kategorii, to będziemy zaczynać od pań, czyli tak 11:00, później polecą już kat. wag. mężczyzn od najlżejszej oczywiście. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
a jak wygląda ważenie orientacyjnie kto do jakiej wagi i się zgłasza ?? a i jaka będzie kolejność w danej kategorii jakieś losowanie kolejności ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The World Games Wrocław '17

Następny temat

Dieta armwrestling

WHEY premium