SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III OTWARTE MIESTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 27378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
a według twoich zasad to tym bardziej mógłbym wszystko kontrolować do samego końca bo podałbym pierwsze podejscie 100 i przed wejściem na podest zmieniłbym na 250 no bo chyba tak u was można ? także na zdrowy rozum możesz mi podać sens zasady że nie można zmniejszac pierwszych podejść ? tym bardziej chciałem być fer i odrazu podałem na co mnie stać. a ciekawe czy ty byś brał więcej jakbyś był na moim miejscu ? i za tydzień byś miał kolejne zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
cziczio1 wiem ile cię kosztuje zdrowia i siły bo porównywalnie mam tyle zawodów co ty w roku, wiem równiez że przez cały rok nie da rady być w szczytowej formie. ORGANIZATOR Z WAŁBRZYCHA bazuje na naszym regulaminie zawodów i wszystkie zasady są takie jak u nas, jak bys zauważył nawet robi te same pokazy, jak obniżyłes ciężar podszedłem do stolika sędziowskiego gdzie później podszedł Organizator i powiedział że to jest ich błąd, że nie powinni tego tak zrobić, gdyby Powiedział ŻE TAK MOŻNA, to by było wszystko ok. I tylko tu jest problem,ja nie neguje tego że jestes silny i masz moc, NO BO MASZ, MOŻE ORGANIZATOR SIĘ WYPOWIE COŚ NA TEN TEMAT!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
uważam ,że Metodyk wypowiedział się bardzo rozsądnie i wytłumaczył sprawę do końca ,argumenty jakie zawarł aproppo pro-naszej dyscypliny ,jej popularyzacji i dbania o nią przez samych siebie powinny dotrzeć do wszystkich ,prośba do wszystkich nie dokuczajmy organizatorom ,nie zniechęcajmy ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
Andrzej zapraszam do mnie na zawody, bo ja mimo tego co było wczoraj przyjade do ciebie na zawody i mysle że już nie będzie tego typu problemów. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Krzyśka za organizacje zawodów , było naprawde super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
dzięki a kiedy są u Ciebie?, cziczio1 żebyśmy się dobrze zrozumieli ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji odnośnie wczorajszego dnia ,bo ta sytuacja mogła zaistnieć z każdym z zawodników, to nie nasza wina że tak wyszło. W Złotoryi zawody organizuje 03.11.2012, ta data jest napewno,tylko jeszcze zastanawiam się czy nie zrobie dwu dniowych zawodów ( w pierwszy dzień juniorzy wszystkie kategorie wagowe, drugi dzień seniorzy wszystkie kategorie wagowe, plus open kobiety i weterani,osoby niepełnosprawne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
u mnie zawody są 28 kwietnia w Pomiechówku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 120
To zapowiada sie duzo fajnych zawodow!!;]

nie ma lipy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
aha to ok, 20 kwietnia mam Mistrzostwa Polski służb mundurowych to później moge pojechać do Ciebie,a jakie tam kategorie nowe czy stare?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 120
fajnie ze do 93kg bedzie;d

nie ma lipy:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The World Games Wrocław '17

Następny temat

Dieta armwrestling

WHEY premium