SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Historia-Jakie wady , plusy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Witam pozwólcie , że przedstawię wam moją historię dotyczącą "Pakowania".
Zapał do ćwiczeń na siłowi mam niesamowity chodzę już półtora roku i nie zamierzam sobie odpuścić.Mam 13 lat i jestem nie typowym dzieciakiem.Otóż mam 185cm wzrostu.Na siłowni ćwiczę od roku , pierwsze 3 mieś. na siłce jechałem na sucho nic nie brałem żadnych odżywek itd.Już w 4,5mieś. zdecydowałem się na HMB revolution w celu wyrzeźbienia się z tłuszczyku. Udało się po 3 mieś. stosowania hmb straciłem 15 kilogramów.Później zrobiłem sobie przerwę 1 mieś. i znów zdecydowałem się na odżywki tylko , że już na masę ! Kupiłem sobie Magnum 8000 oraz Trec Cm3 1250.Magnuma zjadłem 6kg a kreatyny opakowanie 180 kaps. i 360 kaps- jeśli dobrze pamiętam.Efekty niesamowite.Przybrałem 12kg. masy mięśniowej lecz już pomyślałem , że mi już masy wystarczy w szkole nazywali mnie Burneika itd. :D . Obecnie zdecydowałem się znów na rzeźbę i biorę SUPER CUTS 3 oraz ARGININE3 na razie efekty są dość fajne. I to jest moja historia. Dodam , że porobiły mi się roztępy
Mam je na lewym barku z przodu oraz z tyłu , pod pachą które są aż do pleców na lewym bicepsie oraz prawym na prawym barku z tyłu i z przodu i na plecach. Dużo wymieniać
Podam jeszcze moje wymiary

Wzrost : 185 ( tak jak wyżej podawałem)
Waga : 89-90kg
Obw. Bicepsów : 43cm.
Obw. Klatki : 114cm.
obw. Brzucha : 84cm.
Dalej już nie mierzyłem :D
I teraz pytanie czy taki styl życia nie zagraża mojemu zdrowiu/życiu? Dodam , że po odżywkach nie było żadnych efektów ubocznych , robiło się tylko lepiej :D Czy przyda mi to się kiedyś ? Czy mogę to wykorzystać w jakiś sposób ? Jeśli tak to proszę napisać. Dziękuje !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
nowa generacja super człowieka!

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Proszę o konkretne odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
historyjka historyjką, ale pyknij zdjecie, bo nie wierze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Zdjęcie zrobię tylko czy chcecie oglądać jak schodzi ze mnie skóra ?:) Jestem prosto po opalaniu , ale jak nie wierzycie to zrobię nie ma problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pierwsza sprawa obowiazkowa ANKIETA w dziale która jest zamieszczona w tematach podwieszonych.

Konsekwencje napewnwo odczujesz, masz 13 lat , podaj plan treningowy który trenujesz.

suplementy i odzywki to dodatki do diety, jezeli odzywiania i wiedza w praktyce jest rozwinieta to wtedy mozna dodac cos wiekszosc co masz w suplementach masz w jedzeniu.. sa to narzedzia dla ludzi cwiczacych z odpowiednim stazem i wiedza

na poczatek przeczytaj i odpowiedz na pytania

https://www.sfd.pl/Zwolnij!_Szkoda_życia_%__Czyli_trochę_filozofii_dla_młodych.-t359221.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
jak ktos sprawdzi moj profil to uzna ze jestem leszczem, nowy tylko czyta itd... ale w wieku 13 lat nie powinienes tykac odzywek... dobrze ze nie wziales czegos silniejszego. Stary Twoj organizm sie ksztaltuje (tak do 18 lat z odzywkami warto poczekac) nie mozesz wplywac na jego gospodarke hormonalna w tak znaczny sposb (nie tylkaj zadnych boosterow ani stackow). Jak bedziesz tak szalal to predzej czy pozniej efekty uboczne wystapia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Mój plan
I dzień
Klatka p. :
- wypychanie na maszynie 3x12-15-17
- Rozpiętki na maszynie 3x12-15-17
- Ściąganie wyciągów na bramie 3x12-15-17
Triceps
-Prostowanie ramion przy wyciągu nad chwytem 3x12-15-17
- -II- podchwytem 3x12-15-17
-ściąganie linek za głowy 3x12-15-17
Brzuch
- kółko - 5min.
- poręcze 3x MAX
II dzień
Plecy
wyciąg z góry do karku 3x12-15-17
-II- do klatki 3x12-15-17
-wyciąg z dołu do brzucha 3x12-15-17
Biceps
uganianie ramion z dolnego wyciągu 3x12-15-17
uganianie ramion na maszynie 3x12-15-17
uginianie ramion na bramie 3x12-15-17
Brzuch to samo
Aeroby 20-30 min.
Dzień III
Barki
Wznosy Sztangielek bokiem 3x12,15,17
-II- przodem 3x12-15-17
wyciskanie na maszynie 3x12,15,17
Nogi
prostowanie nóg na maszynie 3x15-17-20
Wyciskanie na maszyine 3x15-17-20
zginianie na maszynie 3x15-17-20
Brzuch
- Skłony przy wyciągu 3xMAX
Aeroby 20-30 min

- poręcze
Aeroby 20-30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
luquer

1.Plan do niczego , maszyny i wyciagi - na tym nic sensownego nie zbudujesz, siła to wolne cieżary, u ciebie jak juz żadnego dzielenia nie powinno byc bo to nawet u osob z wysokiem stopniem wytrenownaia sie nie sprawdza.

Nogi i plecy to najważniejsze partie miesniowe ww trakcie odbudowy mikrourazów oraganizm ma co robic jest burza hormonalna i rosniemy cali, porzadny trening tych parti to jak 100% bezpieczny i działajacy preparat.

przysiad król cwiczen jezeli juz cwiczysz to własnie to cwiczneie powinno byc na 1 miesjcu nauczy cie trzymac postawy , zbuduje i wzmocni NOGI -PROSTOWNIK -BRZUCH
narazie chodze zostawiam lekture pozniej wejde to cos sie wymysli przeczyta bo warto

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"żadnego dzielenia nie powinno byc bo to nawet u osob z wysokiem stopniem wytrenownaia sie nie sprawdza. " pierwsze slysze ;) dzieli sie cialo wlasnie po to by dostarczyc mocniejszych bodzcow a nie caly proces hamowac inaczej split nie mialby sensu.

"Nogi i plecy to najważniejsze partie miesniowe ww trakcie odbudowy mikrourazów oraganizm ma co robic jest burza hormonalna i rosniemy cali, porzadny trening tych parti to jak 100% bezpieczny i działajacy preparat."

Zgadza sie. Nogi to polowa masy ciala ich trening to tak jakby zrobic jednoczesnie wszystkie partie,ktore znajduja sie u gory - porownywalny impuls anaboliczny, ale to nie system bedzie warunkowal przyrosty badz ich brak tylko wlasnie odpowiedni dobor cwiczen - przysiad, mc podstawa nie wazne czy w splicie czy w FBW.

Jesli ktos woli system dzielony, niech trenuje systemem dzielonym byle SENSOWNIE
Jesli ktos woli system calosciowy niech trenuje systemem calosciowym byle SENSOWNIE

Najezdzanie w kolko na system dzielony, nie ma sensu bo racji nie macie - odpowiednio ulozony split (na wyrobionej wczesniej mocnej podstawie) da o wiele wiekszy impuls niz system calosciowy, gdyz kazdego moloha ciezarowego mozemy zaatakowac na maximum mocy, a proces superkompensacji i tak wystapi - split partia 2x w tyg to tak pierwszy z brzegu.

W tym dziale glownie poleca sie FBW (sam jestem jego zwolennikiem) ale rownoczesnie tez za bardzo sie lekcewazy splity - najprosciej jest polecic FBW bo w mig poczatkujacy nadrobi swoje braki i wywinduje mocno wyniki w gore w siadach i MC, ale nierozsadnym jest mowic ze split jest be, a FBW ok bo mozna znalezc cale mnostwo argumentow na to ze split przewyzsza FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Dawaj fotkę ;p Wszyscy czekają, nawet w słabej jakości.
Jeśli to masa głównie mięśniowa to możesz być fenomenem na skale Arnolda!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Pomóżcie początkującemu :)

WHEY premium