SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help me

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Witam

Mam pare pytań , chcialbym zacząć redukcje gdyz przez swieta zbytnio przytyłem , sylwetka nie jest zła ponieważ jestem dosyc dobrze zbudowany ale chciałbym pozbyć się tłuszczu nie tracąc miesni.
Jaki trening jest lepszy samo bieganie w wolnym tempie czy trening interwałowy,i czy moge do tego dorzucic trening plyometryczny.
Czy moge ćwiczyć duże partie miesniowe w ten sam dzień czy raczej co drugi to samo pytanie do małych parti jak przedramie czy łydki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Na spalanie kalorii najlepszy będzie trening siłowy. Następnie interwałowy i dopiero na trzecim miejscu jest trening aerobowy. Trening plyometryczny też jak najbardziej się nadaje do tego celu.
Jeśli chodzi o ćwiczenie poszczególnych partii mięśniowych to zależy od tego jaki trening stosujesz. W FBW trenuje się całe ciało na jednej sesji, jak się robi split, to lepiej nie łączyć dużych partii mięśniowych.

Opis co do tego ile czasu poszczególne mięśnie potrzebują do regeneracji znajdziesz w atlasie ćwiczeń ->http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Co do tego ile mięśni stracisz to nie da rady z góry na to pytanie odpowiedzieć, bo zależy do od bardzo wielu czynników. Najważniejsze to dbać o dietę w tym przypadku.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WItam , mam Pare pytań

Następny temat

Plan do oceny - 16lat.

WHEY premium