SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST jak to tym jest

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
Dzięki wielkie za odpowiedź. To znaczy, że muszę sobie odpuścić jak narazie HST. Nie mam możliwości ćwiczenia w tygodniu. Jeszcze raz dzięki.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
Vasque nie wprowadzaj w blad. miesnie regeneruja sie 48godzin ale w hst mozna cwiczyc niezregenerowane miesnie - sam kiedys cwiczylem w ten sposob bo pewna sytuacja mnie do tego zmusila i bylo ok - nie odczulem jakiejs wiekszej roznicy niz w cwiczeniach co 2 dni. mozesz cwiczyc w ten sposob ale jesli tylko bedziasz mial mozliwosc to cwizc co 2 dzien (nie chodzi tylko o regeneracje ale o samopoczucie bo w negatywach bedzie ciezko).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
ok dzieki richy za sprostowanie.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zalezy jak ustalach treninig , moje 15 np zajechalby nie jedna osoba,

Wiele osob mi mowilo ze 1 trening 15 nawet czuc nie bede, a wyszedlem na wpol zywy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1183
Rihy - Czy ja powiedziałem że nie można? Logiczne że jeżeli nie dasz mięśniom wystarczająco dużo czasu na regenerację to przyrosty będą mniejsze. Zresztą z jakiegoś powodu HST jest opisany jako ćwiczenia z dzienną przerwą i sądzę że odstępstwa w tej kwestii mogą mieć negatywne skutki. Skoro nie odczuwałeś różnicy może coś było nie tak z twoim treningiem bo ja czułem i to dużą. Gdy przez około połowę cyklu musiałem tak właśnie ćwiczyć widziałem różnice w przyrostach,sile i ogolnym samopoczuciu niż przez resztę treningów kiedy miałem odpowiednią ilość czasu na regenerację. Wybór należy do Ciebie. Pzdr.

no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
to jak po polowie cyklu hst potrafisz ocenic az taka roznice i w sile i przyrostach to chyba masz przeza***ista genetyke. w hst regeneracja jest szybsza i mozna cwiczyc niezregenerowane miesnie (mimo ze oczywiscie lepiej miec ten dzien przerwy miedzy ttreningami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1183
1.Rihy tu nie chodzi o moją genetykę (chociaż nie narzekam) ale o to iż po kilku latach treningu poznałem w pewnym stopniu własne ciało i potrafię zauważyć że w treningu jest coś nie tak co nie pozwala mi maksymalnie wykorzystać moich możliwości. Jeśli na jednym nie miałeś dużych problemów z dźwignięciem ciężaru a na następnym już masz i to spore to chyba jest coś nie tak prawda? Poza tym w pewnym stopniu różnica w pompie potreningowej jak i samopoczuciu też jest zauważalna.

2.Powiedz mi gdzie w mojej wypowiedzi powiedziałem że nie można? Zresztą sam zauważasz że powinno się jednak robić dzień przerwy więc w czym problem? Rób jak chcesz ale ja z własnego doświadczenia i z tego co przeczytałem o HST sądzę że taka częstotliwość treningów jest niewskazana a przecież chcemy je maksymalnie wykorzystać prawda? Pzdr.

no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
no ok Vasque zwracam honor. masz racje ale i tak bede stal przy swoim z tym ze w hst mozna trenowac niezregenerowane miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1183
Jasne że można zwłaszcza kiedy sytuacja do tego zmusza jak Zagi Młodego. Ja tylko radzę żeby jak najlepiej wykorzystać trening HST który wykonany poprawnie i zdobrą dietą daje naprawdę zaje***** efekty. Pzdr.

no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Nigdzie nie jest napisane, że mięśnie się regenerują 48 h, jeżeli trening jest lekki to wystarczy 24h, czyli jakby była niska intensywność to byś mógł trenować pięć razy w tyg.

:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening// prosze o prawdziwą pomoc!!

Następny temat

Brzuch

WHEY premium