SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do poprawki//////////

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
No ja zamierzam robic wszystkie parie i mam nadzieje ze efekty beda git

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
W podstawowym planie HST robi sie wszystkie partie bo chyba zle zrozumiałes, nie robi sie tylko oddzielnych cwiczen na kazda grupe miesniowa bo to nie daje wiekszych przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Efekty beda git jak nie przesadzisz na poczatku.
Z mojego doswiadczenia wynika ze cwiczenia strikte na ramiona sa zbedne.
Byc moze u innych jest inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
Ale gdzies w tym dziale czytałem ze cwiczenie dodatkowo ramion w HST nic nie da ze takie sa badania i nic sie na to nie poradzi.. Wiec jak to w koncu jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 137
pozdrowienia dla hrynia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Nie ma takich badan.
Poprostu musisz sprawdzic sam na sobie.
Ja gdybym mial sile to bym jeszcze robil cos na ramiona pewnie. Ale nie mam.
Najpierw zlozone pozniej, jesli masz sile mozesz dorzucic izolacje.

Ale powiem Ci ze mialem zastuj i w koncu sie ruszylo po podciaganiu i dipsach wlasnie a nie od unoszenia sztangi czy francuzach.
Poza tym wiele jest osob co sie nie podciagnal ani razu i sie rzucaja na unoszenie sztangi. Bezsens.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-08-10 09:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Jezeli w planie sa dipsy i podciaganie jest duza podstawa do nierobienia ramion. Jezeli ktos nie moze wykonac tych cwiczen, proponowalbym robienie ramion bo mysle ze sam wycisk na klate i barki to za malo zeby zastymulowac ramiona. Jezeli jest podciaganie i dipsy to juz cos innego. To nie jest tak ze sie ramion nie cwiczy, cwiczy sie robiac na nie podciaganie i dipsy.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-08-10 10:27:19

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja nigdy nie mowie nie rob izolacji.
Podstawa sa cwiczenia wielostawowe.
Jesli jest sila i checi mozna dolozyc izolacje.
Jest tylko pytanie czy zamiast tej dolozonej izolacji nie lepiej dolozyc dodatkowego cwiczenia na plecy lub klatke?
I tak w kolko macieju.
Dlatego ja nie robie izolacji i nie mysle co by bylo gdyby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
A wiec jestem po pierwszym tygodniu HST. Jak na razie przytyłem 1kg , ale wizualnie nie widze zadnej roznicy z reszta chyba nic dziwnego. I tu kieruje pytanie: przeczytalem ze robi sie w 10-tkach na duze grupy to 2s a na male 1s. Jednak wczoraj czytalem teamt kris4reala i napisal on tam ze popularne jest robienie w 10-tkach 2 serii wszedzie. Wiec jak mam robic?

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Rob tyle zebys skonczyl ten cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11 lat można ?

Następny temat

Jak zgubić tyłek?

WHEY premium