Szacuny
3
Napisanych postów
210
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3817
W podstawowym planie HST robi sie wszystkie partie bo chyba zle zrozumiałes, nie robi sie tylko oddzielnych cwiczen na kazda grupe miesniowa bo to nie daje wiekszych przyrostów.
Szacuny
11
Napisanych postów
1907
Wiek
47 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8317
Efekty beda git jak nie przesadzisz na poczatku.
Z mojego doswiadczenia wynika ze cwiczenia strikte na ramiona sa zbedne.
Byc moze u innych jest inaczej.
Szacuny
3
Napisanych postów
210
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3817
Ale gdzies w tym dziale czytałem ze cwiczenie dodatkowo ramion w HST nic nie da ze takie sa badania i nic sie na to nie poradzi.. Wiec jak to w koncu jest?
Szacuny
11
Napisanych postów
1907
Wiek
47 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8317
Nie ma takich badan.
Poprostu musisz sprawdzic sam na sobie.
Ja gdybym mial sile to bym jeszcze robil cos na ramiona pewnie. Ale nie mam.
Najpierw zlozone pozniej, jesli masz sile mozesz dorzucic izolacje.
Ale powiem Ci ze mialem zastuj i w koncu sie ruszylo po podciaganiu i dipsach wlasnie a nie od unoszenia sztangi czy francuzach.
Poza tym wiele jest osob co sie nie podciagnal ani razu i sie rzucaja na unoszenie sztangi. Bezsens.
Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-08-10 09:46:02
Szacuny
712
Napisanych postów
4351
Wiek
45 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
57865
Jezeli w planie sa dipsy i podciaganie jest duza podstawa do nierobienia ramion. Jezeli ktos nie moze wykonac tych cwiczen, proponowalbym robienie ramion bo mysle ze sam wycisk na klate i barki to za malo zeby zastymulowac ramiona. Jezeli jest podciaganie i dipsy to juz cos innego. To nie jest tak ze sie ramion nie cwiczy, cwiczy sie robiac na nie podciaganie i dipsy.
Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-08-10 10:27:19
Szacuny
11
Napisanych postów
1907
Wiek
47 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8317
Ja nigdy nie mowie nie rob izolacji.
Podstawa sa cwiczenia wielostawowe.
Jesli jest sila i checi mozna dolozyc izolacje.
Jest tylko pytanie czy zamiast tej dolozonej izolacji nie lepiej dolozyc dodatkowego cwiczenia na plecy lub klatke?
I tak w kolko macieju.
Dlatego ja nie robie izolacji i nie mysle co by bylo gdyby...
Szacuny
6
Napisanych postów
668
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18459
A wiec jestem po pierwszym tygodniu HST. Jak na razie przytyłem 1kg , ale wizualnie nie widze zadnej roznicy z reszta chyba nic dziwnego. I tu kieruje pytanie: przeczytalem ze robi sie w 10-tkach na duze grupy to 2s a na male 1s. Jednak wczoraj czytalem teamt kris4reala i napisal on tam ze popularne jest robienie w 10-tkach 2 serii wszedzie. Wiec jak mam robic?
'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'