SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- ból bicepsa w drugim tygodniu 10tek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
drugi tydzien 10-tek, na biceps ( unoszenie przedramion ze sztanga )coraz wiekszy ciezar, technicznie pieknie, bez problemu podnosze 10 razy, co trening zwiekszam ciezar, sila idzie za***iscie no ale przedramie tzn w srodku jakby przy kosci jak odkladam sztange to niestety ale straszny bol chwilowy jest, co z tym robic ? przeciez ciezar bedzie jeszcze o wiele wiele wiekszy, sprobowalem opasek usztywniajacych na nadgartstki, troche pomaga ale to tez izoluje przedramiona od pracy i lipa troche, mieliscie cos takiego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26056
Mam dokładnie to samo. Na początku to ignorowałem i z czasem skończyło to sie tym że ból uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Poszedłem więc do ortopedy a ten przypisał mi jakiś śmieszne zabiegi które i tak nic nie pomoły. Musiałem zrobić 2 miesiące całkowitej przerwy w treningach i później 3 miesiące treningi bez bicepsu. Teraz biceps ćwicze tylko lekko a i tak mały ból w przedramieniu czasami odczuwam. Wydaje mi sie, że to jest coś ze ścięgnami i dobry specjalista by coś poradził ale na naszą słóżbę zdrowia nie ma chyba co liczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
A czy dobrze rozgrzewasz nadgarstki??

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
tak, dobra rozgrzewka jest, w sumie to juz po cwiczeniach na wszystkie inne partie sa juz tak dogrzane na koneic przy bicu ze to nie w tym lezy przyczyna, ale juz w archiwum znalazlem info, wiec jak nikt nie bedzie mial nic ciekawego do dodania to mozna usunac posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Mam tak samo cały czas gdy robię bicepsa na prostej sztandze, na łamanej nie mam już tego problemu

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
na lamanej tylko robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
hehe no ja tez tak mam na lamanej tylko wtedy hgdy robie szeroko, a jak robie wasko to nie boli. No ale nie wiem co Ci powiedziec, wkurzalo mnie to bo bolalo dokladnie jakb mi kosc miala pekac, ale pomimo tego robilem, po jakims czasie robilem sztangielki przez 2-3 miechy, powrot do sztangi i bolu nie ma, co nie oznacza, ze za jakis czas nie bedzie bolalo, bo juz taka cyklicznosc mialem kiedys. Nie wiem skad sie to bierze, moze przyzwyczaic sie do tego trzeba, moze w diecie jakis witamin nie bylo, chgw.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
jak dla mnie to masz slabe sciegna ... prawdopodobnie sobie naderwales przy ktoryms treningu i teraz kontuzja sie przeciaga bo reka nie ma kiedy odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
naderwac napewno nie naderwalem, a ostatnio mialem dluzsza przerwe wiec mialy kiedy odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
a to nie wiem ale wyglada to na jakas kontuzej lub przetrenowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
Najprawdopodobniej masz tendinitis = zapalenie sciegna. To sie przy HST czesto zdarza, ze miesnie szybko robia sie silniejsze, a sciegna nie nadazaja. Nie lekcewaz tego, bo moze sie naprawde zakonczyc naderwaniem i wtedy bedziesz mial maly zabieg chirurgiczny i przerwe w treningu na kilka miesiecy. Przez kilka dni nie rob bicepsu a potem wroc przy cwiczeniach na biceps do 15stek, powinno pomoc. Ewentualnie podczas przerwy ibuprofen (brufen) 3 x dziennie 400 mg przez kilka dni.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ale wlasnie chodzi o to ze ja tak zawsze mialem, np nawet jak przenosilem gryf z jednej lawki na druga to juz bylo czuc a to tylko 20kg, poza tym, no zawsze tak bylo juz dlugi czas, w zwyklym splicie jak i w hst, opaski powinny w duzym stopniu pomoc ? zeby nie doszlo do tego naderwania ? bede powoli wchodzil na ciezar i nie bral kolosalnych ale przy duzym obciazeniu dopiero czuje ze bic rosnie i pompuje sie wiec jakos trzeba robic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan hst ?

Następny temat

Przeplatanie barków z klatką - HST

WHEY premium