SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT+ dieta + silka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2314
Siema panowie :) jestem tutaj nowy i mam pytanie ;) mam diete na redukcje wszystko jest w pozadku tylko mam pytanie bo w planie mam ulozone np treninng na wtorek HIIT (15 min ) + trening silowy (klatka nie cwicze na silce tylko robie np pompki , dipy + pompki w staniu na rekach :)mam inny cel ze tak powiem ;p ) i zawsze robie tak ze wieczorem po podwieczorku ide robic HIIT i nastepnie targam silke wracam do domu jem kolacje :) i teraz jest pytanie czytalem ze nie mozna robic po Interwalach odrazu silki bo poprostu sie pali mieso i przekminilem sobie tak ze moze z rana po sniadaniu zrobic HIIT a nastepnie wieczorem po podwieczorku odrazu silke ;D wracam jem kolacje :) co myslicie? prosze o szybka odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jak masz po hiicie siłę zrobić trening siłowy, to znaczy, że ten hiit robiłeś jak p***a, jak i ćwiczenie samej klatki co najmniej śmieszne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
A jak robisz te HIIT'y?? Ja jak robię to wracam spacerem na miękkich nogach i jest naprawdę ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2314
koniu mapisalem ze mam inny cel dlatego sa takie cwienia i prosze nie krytukuj. a po hiicie jest doj**any strasznie slabo mi i wgl ale co ... silowke trzeba zrobic i nie jest latwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
//up ubiegł mnie z wyjaśnieniem


Sprawdź jak to wyjdzie, jeśli wieczorem jesteś w stanie normalnie zrobić siłowy to spróbuj, jednak regeneracja może wyglądać kiepsko, pomyśl może, żeby hiit po siłowym walnąć albo w inny dzień

Zmieniony przez - qrak12345 w dniu 2012-07-10 09:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2314
no w sumie moge tez tak zrobic ze HIIT po silowce tylko ktore lepsze ? oddzielic czasem czy najpierw silowka i hit jeden trening jeszcze poczekam na rady ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2314
Joker a jak robisz? bo ja robie 30 sec sprintu 2 min normal biegu i 6 interwalow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
z tego co wiem to to nie jest HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
ks69700
co myslicie?


ja myśle że masz problem z przyswajaniem informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2314
z tego co wiem to jest HIIT tylko ze nie zaczynam odrazu od najwyzszego poziomu :) przeczytalem ze mozna od takiego poziomu zaczac i nastepnie za tydzien 30 sec sprintu i 1,45 min biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
z tego co ja wiem to odstęp między HIIT a innym rodzajem wysiłku powinien być conajmniej 8h, w przypadku treningu siłowego nawet 24h - i nie chce być inaczej, nawet jeśli masz te swoje "inne cele"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

150 brzuszek i 50 pompek

Następny temat

Mój trening!!!

WHEY premium