SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

150 brzuszek i 50 pompek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, od paru dni robię dziennie albo co drugi dzień w zależności od tego czy odczuwam jakiś ból 150 brzuszek i 50 pompek, z tego względu że chciałbym wyrobić sobie mięśnie brzucha oraz klatki piersiowej, w dodatku oprócz tego chodzę co drugi dzień na basen i chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie doznam efekt ćwiczeń, czy powiniem go w jakiś sposób urozmaicić ? Jeśli tak to w jaki sposób. Nie mam dostępu do siłowni dlatego "póki" co takie coś musi mi wystarczyć. Co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - Rastah69 w dniu 2012-07-10 00:09:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
o jakim efekcie myślisz , jeśli uważasz ,ż robiąc 150 brzuszków i 50 pompek znacznie urośnie ci klatka a na brzuchu będziesz miał piękny 6-pak to możesz się torszkę zdziwić, no chyba, że masz dobrą przemianę materii, ew dobrą dietę lub jesteś naturalnie suchy ja wiór. w domu możesz robić normalne treningi poszukaj w podwieszonych tematach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do SAPSP

Następny temat

HIIT+ dieta + silka

WHEY premium