SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszek - kilka pytanek kierowanych do doświadczonych osób ;p

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Siemano ;p. Mam 15 lat, 168 wzrost, waże ok. 55-60 kg. Chciałbym, aby mój płaski brzuch stał się umięśnionym brzuchem ;]. Znalazłem pewien program ćwiczeń, który jestem w stanie wykonywać, bo 6weidera nie chce mi się i średnio mam na to czas ;). Chciałbym się dowiedzieć, czy te ćwiczenia dadzą pożądany efekt i czy np. nie zahamują mojego rozwoju tzn. wzrost itp. ;p.

Zwykłe skłony 2x50
Scyzoryki 2x15
Rowerek 2x2min
Podciąganie kolan w zwisie 2x20
Pompki 2x10
Półskłony 2x50

To plan na 1 tydzień, następnie stopniowo powiększałbym ilość ćwiczeń. Proszę o pomoc i nie śmiejcie się ze mnie ;].
Pzdr dla wszystkich pakerów ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ćwiczenie samego brzucha powoduje powstanie wady postawy, ćwiczyć trzeba całe ciało. Na górze strony masz odpowiednie linki, Tobie polecam szczególnie ten:

https://www.sfd.pl/Zanim_zaczniesz_nowy_temat_!!!-t408570.html 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Dziękuje bardzo :] Oby więcej takich ludzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Jeszcze jedno pytanko. Czy naprawde te ćwiczenia, które są podane np. na brzuch lub na klate dadzą pożądany efekt, jeśli będzie się je robić regularnie itd.? Wychodzi na to że nie intensywność jest najważniejsza, tylko regularność. Dobrze rozumiem? :] Bo jak tak to dla mnie git ;p
Pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Najpierw musisz wypracować podtawy, na których w późniejszym czasie będziesz mógł budować masę mięśniową.
Tą podstawą jest ogólna wytrzymałość i rozwój. Ten plan po to głównie został napisany.

Czyli tak Wytrwałość na pierwszym miejscu, później będziesz szpanował na plaży

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na utrzymanie efektów !!!

Następny temat

trening aeroby!!!

WHEY premium