SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czerwiec-->> plaski brzuszek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
czesc.Mam takie pytanka i byłabym wdzieczna jesli pomoglibyscie mi troszke:) od wrzensia robie brzuszki czasami tak na odwal robiłam oby było...100 zawsze ale od kwietnia tak pozadnie robie no i od dzis mam zamiar zastosowac metode"areobicznej szostki Weidera" stosował to ktos? jakie efekty:> mam juz troszke wyrobione mięsnie ale nadal jest tłuszczyk wwrr :Pno i od kwietnia biegam teraz dochodze to ok 20 mni biegu gdzie na poczatku przy 5 wymiękałam:P biegam wieczorem rano nie moge ale wiem ze na czczo najlepiej.no i chciałabym sie pozbyc tłuszczyku z brzucha nogi i pupa są ok....no nic do nich nie mam al jeszcze jak pobiegam to będzie git juz 100% :) tylko z tym brzuchem sie motam bo ciezko mi sie go pozbyc.co myslicie o tym herbatkach czerwonych pu-erh "zabojca tłuszczu" dają one cos? no i staram sie tak jesc 1500 kcal to max słodycze to od swieta nawet mnie nie cieganie do nich odzwyczaiłem sie:)a tak btw mam 17 lat jakies 170 cm wzrostu i waga ok 63 kg.moje utrapienie to brzuszek poradzcie mi cos wiem ze tego tu o brzuchu jest sporo ale wszystko tak porozrzucane:P będe bardzo wdzieczna

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
idź do odżywiania po diete redukcyjną bez niej ani rusz :D

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
hm...po diete redukcyjną powiadasz:> chodzi mi włąsnie o to zeby sie jakos specjalnie nie dietowac odkad pamietam byłam na dietach bo mam obsesje np kopenhaska strasznie osłabia organizm no i teraz wole sie tak nie katowac jak juz powiedzialam nie jem słodyczy jak cos to w nimimalnym ilosciach i rzadko,białego pieczywa nie jem masła to ja od dawna na oczy nie widzialam:P tłuszcze tez wyeliminowałam no oczywiscie te zbędne:)jakies dzemy czy majonezy tez sie staram unikac snaidanie jakas grahamka,serek + chapuchino 2sniadanie tez grahamka chuda wędlina obiad w miare mozliwosci ciepły a jak sie nie da to tez grahamka :P jakis serek owoc pozniej ok 16 tez cos przekąsze a no i herbatka pu-erh od niedawna no i po 18 juz nic nie jem prowadze aktywny tryb zycia 3x w tygodniu wf, od kwietnia codzniennie bieganie + brzuszki jakies spacerki zawsze.co myslicie o tej metodzie Weidera ? albo moze ktos ma lepsze sposoby na brzuszek

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
dużo masz tego tłuszczyku?
zastosój zwykła diete redukcyjną, albo poprostu przyuważ czy teraz tyjesz, stoisz w miejscu, czy chudniesz i na podstawie tego zadziałaj, czyli albo zmniejsz objętość posiłków, albo zostaw jak jest

weidera nie stosowałem to sie nie wypowiem na ten temat, tutaj masz dyskusje i opinie: https://www.sfd.pl/temat144665/

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
tłuszczyku nie mam sporo ale jest taka oponka wrr tyc nie tyje... poprzez bieganie do kwietnia w miejscu tez nie stoje:P a Weidera zaczełam juz robic..4 dzien dzis będzie mam nadzieje ze wytrwam do konca jak juz cos zaczełam to skoncze:P własnie nie wiem tylko co z dietą spozywac mało weglowodanów?? wiecej białek i błonnika?? niektorzy mówią ze 1500 kcal wystarczy a niektorzy ze musze sobie diete ułozyc bo to podstawa jak chce sie zgubic tłuszczyk.juz mam metlik w głowie ale cos zdziałam z tą dietą raczej :)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no to skoro tracisz kg, to wypada sie uzbroić w cierpliwość


Co do diety, zwykła dieta redukcyjna, do 2g B nakg, 3g WW na kg, reszta tłuszcze, poniżej (300-500cal)swojego zapotrzebowania

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
kurde nie czaje z tymi białkami i ww....ze 2 g na kg np.. a mozecie mi powiedziec konkretnie co mogłabym jesc w ciagu dnia zeby było zapotrzebowanie na białka ww i tłuszcze a czego wogole sie wystrzegac:>

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
najpierw liczysz swoje zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/temat95962/
potem od tego odejmujes 300- 500 kalori - i to jest twoja wyjściowa granica
potem układasz diete tak, aby pokryć zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, czyli białka, ww i tłuszcze (patrz moja wpowiedź wyżej)

unikaj produktów wysoko przetworzonych, staraj sie wkomponować w diete zdrowe tłuszcze (oliwa z oliwek, orzechy, ryby)
unikaj smażenia
jedze 4-6 posiłkow dziennie, im bliżej nocy tym mniej ww
ostatni posiłek na około 2h przed snem- najlepiej czysto białkowy
jest multum postów o odchudzaniu, wiec zapraszam do lekturki

ale jak pisalem wyżej, skoro waga schodzi ci w dół, to tylko zweryfikuj czy nie jesz zbyt mało,
i ewentualnie mniej zdrowe produkty zastąp bardziej zdrowymi

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
wielkie dzięki Kermit ...obliczyłam sobie moje zapotrzebowanie i wyszło mi 1935,36 kcal a ja jem tak do 1500 kcal wiec juz chyba nie musze odejmowac nic:) a i nie jem juz po 18 a spac chodze zazwyczaj po 22-23..zmienia to cos?? nie jestem przyzwyczajona jesc 2h przed snem bo po pierwsze nie chce mi sie po drugie jak bym zjadła to bym miała wyrzuty sumienia a po trzecie juz mam tak "zaprogramowane" ze po 18 nic nie jem ..mysle ze to nie powinno mi wyjsc jakos niekozystnie no chyba ze mnie jakos przekonacie hehe...1500 kcal + codziennie bieganie + codziennie a6w da mi jakies bardzo wodoczne efekty do konca czerwca ma nadzieje ze tak :)Dzięki i pozdrawiam jesli miałby ktos cos jeszcze do zasugerowania to ja chętnie posłucham ....

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"a i nie jem juz po 18 a spac chodze zazwyczaj po 22-23..zmienia to cos?"
-- no 5 godzin bez jedzenia... mnie by było ciężko wytrzymać, po za tym, przy redukcji trzeba dbać o mięśnie. Proponowałbym jakoś przesunac posiłki i przed snem dostarczyć troche białka


"...da mi jakies bardzo wodoczne efekty do konca czerwca"
-- no niestety jestem tylko żabą, a nie wróżką :(


dziwi mnie twoje podejście, tzn piszesz, że wszystko jest ok i zostało ci tylko troche tłuszczyku do zrzucenia, no i dodatkowo piszesz, że lecisz w dół z wagą, skoro efekty są ciągłe i stałe to powinno się tempo utrzymać do czerwca

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
dla mnie tłuszczyku to nie jest "troche" tylko soporo hehe ale to moze moja fobia:P tak usilnie staram sie pozbyc oponki ..nie jest ona jakas wielgachna ale nie chce juz jej miec:P a co do wagi to nie idzie tak łatwo w doł czasami 2 kg wiecej nic poprzedniego dnia pokazuje czasami na odwrot..waga sie waha wiec najlepiej sie wazyc pod koniec miesiaca albo na ciuchach sprawdzac :) do czerwca na pewno sie cos zmieni mam nadzieje ze na + :) dz!ęki Kermit za pomoc.Pozdrawiam:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb masowy - przyrosty?

Następny temat

HST do oceny + kilka waznych pytan

Wiecej