SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
To nie od mono

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Ostatnio mama mi mówiła, że było coś w TV o koksach , że Pudzian nic nie brał, że największe koksy biorą węglowodany i od tego rosną. No i rozkminiłem, że skoro tak jest to będę sobie wbijał w dupę miód

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Ja bede przez strzykawe ladowal platki owsiane

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Będziesz miał ślad po igle większy niż Rów Mariański

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Piksel mi sie w monitorze wypalił. Iść z tym do reklamacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
master jak masz gwarancje to czemu nie ja jak kupilem LG to miał piksela i odrazu mi wymienili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Najlepiej jakby mi kasę oddali. Kupie sobie na allegro dwa razy lepszy. (byłem głupi kupowałem w Logosie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
co za ****nie robia kupujesz nowe i juz sie psuje reklamuj moze nie usyszysz: "przepraszamy ale to mechaniczne uszkodzenie wynikle ze zlego uzytkowania z panskiej strony"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Tak czy inaczej nie polecam samsunga syncmaster 920n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
A ja mam jakiegos CTXa i 8 rok juz dziala bez zastrzezen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

policja czy sobie odpuścic??

Następny temat

filmy

WHEY premium