SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja w lo w klasie mam 29 dziewczyn i 5 chłopakow

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Kurva zero szmul w klasie to juz normalnie patologia hehe

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
no cuż boku se nie wyrwe

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ale wg mnie dziewczyna (w sensie ze chodzisz z nią) w klasie to lipa.. romans sie skonczy, a do klasy bedziesz musial z nia chodzic.. :P

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
Zalezy jak skonczysz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
wedlug mnie najlepiej laske miec z innej szkoły.. :P

a co do dziewczyn, to np. ja, trenujac 6 razy w tygodniu niestety nie mam czasu na jakies związki :/

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
masa najwazniejsza =D

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
ja tez nie mam zadnej dziewczyny w klasie moze to nawet lepiej bo w szkole same potwory sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
duza role odgrywa kasa, zamiast kupic odzywki, trzeba by kupic bilet do kina, kwiaty czy inne bzdury

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak nie lasek w klasie tak jak ja mialem jest najlepiej ekipa za***ista do chlania i wogole a dupy masz w innych klasach.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

policja czy sobie odpuścic??

Następny temat

filmy

WHEY premium