SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
zambo poka fote zony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
raczej planowany.
bylem w miasteczku finthen kolo mainz
to zrobie fote tej etykiety i wkleje.
firma dziwna bo jakas powerplay ISOSTAR wiec to nie niemiecka firma ale bialko 90 kupione w niemczech.
Forma??troche spadkow po 2 mies pracy ale sylwetka zyskala na estetyce bo duzo nie spadlo a brzuszka nie ma.jak ktos pamieta moje foty sprzed roku to wygladam jakby lepeiej ale rozmiary mniejsze

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
driana czekamy na fotki no i zambo tez mógł by zarzucić fotki swojej drugiej połówki _ no i swojej formy

a ja dziś biorę się za składanie kolumn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
kolumn ? głośnikowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
no tak do muzy cos na wzór JBl E90 jak skończe zarzuce foty co mi wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
lepiej nie

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568


Ja tez bede robic kolumne...ale do subwoofera. Mam glośnik, i posputy wzmacniacz ze zwrotnica którego naprawie; kupie płyte mdf 2 cm, potne, skleje, zaloze sprzet, pomaluje. Nie moge sie doczekac juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
podajcie jakas strone z tapetami 1440x900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
wpisz se w googlach: wallpapers 1440x900 oraz backgrounds 1440x900 i bedziesz miec od zaj.ebania tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
siema moze znacie jakies stronki z ciekawymi motywami lub innymi ******lami na tel mnie najbardziej interesuje nokia 6300 ale jak bedzie co innego to pewnie tez ktos skorzysta

pzdr dla spamekipy

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

policja czy sobie odpuścic??

Następny temat

filmy

WHEY premium