SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ooo z 1000zł myślę będzie


kolega miał kość pękniętą w najmniejszym palcu u nogi i dostał jakoś 200zł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
u nas to chyba na 10000 jest.lipa ale takie

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
ja za zerwaną wiezadła i uszkodzoną torebkę stawową 9 (kostaka u nogi) i 4 tygodnie w gipsie ( cały sierpień) dostałem 250zł

nieopłacalny interes

u mnie chyba wiosna już zawitała

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2008-02-05 15:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
nu wiosna jak talala

juz zimy ma nie być ponoc

badzmy dobrej mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
A ja k...a chory w domu siedzę i jak dobrze pójdzie to "tylko" tydzień bez siłki - a zapowiada się na dwa... Nie wytrzymam no normalnie. Ale idzie wiosna, lubie ten czas. Przetrwać zimę i jest pięknie. Coraz cieplej i dzień dłuższy. No i czas szybciej leci.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
No i czas szybciej leci

Taa i mam coraz blizej do matury Chociaz mam nadzieje ze zam

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
O f***, ja mam dwa lata. Ta, najpierw 3 co tam, dwa też co tam, zleci szybko a tu za rok matura. A ten rok jeszcze szybciej zleci.

Nie wiem tylko, czy nie poćwiczyć w domu sobie, mam hantle, drążek więc jakiś lajtowy trening chorobowy bym sobie zarzucił, tak dla poprawy samopoczucia i podtrzymania formy, bo siłkę mam wybitą z głowy na tydzień, lub dwa..

Zmieniony przez - Kafar1991 w dniu 2008-02-05 16:04:49

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


za cieta rane na rece podczas wypadku zdjecie powyrzej i skrecona kostke dostalem 180zl z pzu to ich wysmialem heheh :D

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja w tym tygodniu idę złożyć wniosek
zobaczymy ile dostanę za moją nogę

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
czasami dają taką kasę że śmiech na sali a czasami za byle g**** idzie wyrwać ładnych parę groszy

czasz dać nogom troszkę odetchnąć go to gym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

policja czy sobie odpuścic??

Następny temat

filmy

WHEY premium