SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer nowy%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ale ty z***any kojoto jestesja na sylwestra niepiłem zeby na studniowie wypić moja studniówka za rok bo ja w technikum 4 letnim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
haha moze bf Ci sie zmniejszy od picia xD



nie chce to nie pije proste xD mozna bawic sie i bez tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no zjaraj se kulturalnie, a nie pij gownianego alkoholu xD

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
alko to zło


ale


dobrze sponiewiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
mam pytanie
mam 3opakowania po Gain bolic 1kg i troche mi sie kod kreskowy zamazał jak myslicie czy przyjma takie punkty? i jeszcze jedno czy wy wycinacie kody z plastikiem czy tylko zdrapujecie etykietke? bo przymierzam sie do wysylki punktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
ja niwwycinam z plastikiem tylko naklejam etykiete na kartke papieru

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
w rregulaminie jest napisane Warunkiem ważności przesłanych dowodów zakupu produktu/hologram i kod kreskowy/ jest przesłanie na adres Olimp Labs: kodu i hologramu w nienaruszonym stanie. kod i hologram muszą znajdować się na jednej integralnej, wyciętej części etykiety, membrany lub kartonika.


czyli raczej tych moich punktow z GB nie przyjma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
powinni przyjąc, bez problemów

zdrap etykiete tylko ostrożnie najelpszy do tego nożyk do tapet

w razie watpiwosci jest dział NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
to dobrze bo wsumie 17 punktow niby nic ale zawsze cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

policja czy sobie odpuścic??

Następny temat

filmy

WHEY premium