SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
Witam chcialem zrobic cykl kreatyny i dolozyc do tego gainera , diete w sumie nie mam , a przynajmniej sie jej nie trzymam . Zakupilem 4.4kg gainera (mamoth ) cykl kretynowy straczy mi na 6 tyg ,gainera przy dawkowaniu 300/400 gram dziennie straczy mi na okolo 2 tyg . Wiec chcialem sie dowiedziec jak radzilibyscie mi dolaczyc gainera moze po 2 tyg cyklu kretyny dolozyc na 2 tyg gainera czy dac go na ostatnie 2 tyg ?.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
Ja jakbym miał kupować to tylko gainera 50/50. Olimp wydał ostatnio coś takiego. Dodatkowo jak brakuje węgli można sobie samemu uzupełnić.
Oczywiście samo białko też jest ok:) Robię sobie z niego batony (przepis z forum) czy też dodaje do innych mixów ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
gainer bez diety nie ma sensu
jeszcze takie duze dawki

diete dopnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
Wlasnie dlatego daje takie duze dawki , bo diety nie ma . A moglbys powiedziec czemu nie ma sensu :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
bo dieta to priorytetowa sprawa w tym sporcie
samym gainerem zbudujesz tylko masę tłuszczową i upodobnisz się do prosiaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
to mi nie grozi "raczej" jem doslownie za 2 a i tak waga jak stala tak stoi , nie wiem moze tasiemiec ^ , ale jest wgl sens czy nie , bo wpier.dalam w chooj ;D no i chyba po 1 cyklu mnie nie zaleje , to by naprawde musial byc cud , jade od zawsze na mase a i tak mam rzezbe jak chooj :D

Zmieniony przez - V24 w dniu 2011-01-17 19:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
dużo nie znaczy dobrze
jaki masz przybliżony rozkład b/w/t?
zapotrzebowanie kaloryczne liczyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
nie liczylem ale mniej wiecej moje posilki w ciagu dnia wygladaja tak . Zazwyczaj rano jem albo platki + mleko lub jakies prowki^^ lub jajka z 4/5 ( ewentualnie jajecznica) , przed obiadem owale jakis ryz , albo jakis makoron z serem :D , obiad ziemniaki kolo 500 gram , nawet nie wiem czy nie wiecej , do tego z 2 łydy z kurczaka albo piers + salatka. Potem jakas maslanke wypijam , jakies kanapki ewentualnie , wieczor czasem jajeczka lub ser , albo cos co tam mama przygotuje :D . Z samej maslanki mam ze 130 wegli / z 30-40 , bialka , a reszte to nie wiem :D , a najgorsze ze owale taki obiad i nadal glodny jestem ^ , waze 70 kg -.-.



Zmieniony przez - V24 w dniu 2011-01-17 19:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
Z maślanki 40g białka?? Z czym ta maślanka ;d Ułóż dietę z dodatnim bilansem, chociaż taką "mniej więcej". Wtedy będziesz wiedział na czym stoisz i będziesz mógł ewentualnie podpijać gainera. Ale 400g dziennie to chyba stanowczo za dużo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
No tak mam tu wlasnie brzoskwiniowa i ma 3,7 na 100 ml , na 1 litr jest 37. Czeklodawa mocna jest xD ma na litr ponad 40 bialka nawet i 160 wegli . Ale strasznie zamula i ciezko wcisnac ten litr.

Zmieniony przez - V24 w dniu 2011-01-17 19:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
Sry, nie przewidziałem, że pijesz litr maślanki dziennie ;d;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 925
Wiec jak flex z tym jedzeniem co wypisalem da rade czy nie :D ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Polecacie ?

Następny temat

Jak brać kreatynę ?

WHEY premium