SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać kreatynę ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
Witam, mam zamiar kupić kreatynę Olimpu.

Wartość odżywcza 1 kapsułka
4 kapsułki
Wartość energetyczna
3,7 kJ / 0,9 kcal
14,8kJ / 3,6 kcal
Białko 0,2 g 0,8 g
Węglowodany 0,02 g
0,08 g
Tłuszcz 0 g
0 g
Monohydrat kreatyny
1250 mg
5 g
To skład 1kapsułki.
Takie coś jest napisane w opisie i jest także napisane, aby brać 4kapsułki po treningu, w dni nie treningowe 4 kapsułki w godzinach treningowych. I tu moje pytanie, bo na różnych forach piszę inaczej. Jedni piszą, aby brać po 5-10kapsułek inni, że dwie. Jedni piszą, żeby brać 1 kapsułkę 30min. przed śniadaniem, no a inni, że przed treningiem w/w cztery. Proszę o wyjaśnienie kiedy i ile mam jej brać. Dodam, że chodzę do szkoły, jeśli to ważne :) Z góry dziękuje za odp. PS. Jeśli można to mogę załączyć link do aukcji, allegro, kreatyny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
To mówisz, żeby zrobić sobie dietę ? A może jakieś białko kupić ? Może będzie lepsze od kreatyny ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7461
wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
A, i mam jeszcze pytanko czy jest różnica w Monohydracie i jabłczanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie


wszstko jest w wyszukiwarce,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
Gdzie tą ankietę się wypełnia? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : Fotki nie mam, ale napiszę, że jestem dość chudy jak na swój wzrost, wysoki, no i raczej dobrze zbudowany :)
2) wiek - 16lat
3) waga/wzrost - ok.57 kg. / 176cm.
4) staż treningowy - ok. 6 miesięcy robienia pompek, od 2 tygodni chodzę na siłownie
5) cel cyklu - Ogólnie to pracuje, aby przybrać na masie, jakoś wyglądać, a nie być wysuszonym :)
6) stosowane już wcześniej suplementy - nie
7) stosowane wcześniej spalacze - nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - nic :)
9) ilość dni wolnych od kreatyny - Ma forum wyczytałem, że bierze się ją codziennie, więc nie wiem o co w tym pkt. się rozchodzi
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - Śniadanie - 4-8 złożonych kanapek z szynką bądź serem, obiad jak obiad, ziemniaczki,kotlecik, surówka czyli tradycyjny obiad, kolacja też kilka kanapek + płatki owsiane. Oczywiście w ciągu dnia jem owoce. Specjalnej diety nie mam, bo czasu zbyt dużo nie ma, chodzę do szkoły. :)
11)przewidziane finanse na cykl - ok. 100zł.
12) uwagi i sugestie - ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
kreatyna nie dla ciebie.
zajmij sie dieta, bo bez niej nie osiagniesz za duzo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
Tak, tylko słuchaj. Jak czytam te wszystkie diety to ja patrze co tam pisze to odechciewa mi się trenować. Zamiast jeść mięso itd. to mam jeść kasze gryczaną, oliwę z oliwek itd. W sumie to to samo co jem teraz, z tym, że np. zamiast kaszy jem płatki owsiane, no mięso na pewno dobrej jakości jem, owoce, często mleko z ryżem, więc odżywianie wydaje mi się ok. Rozumiem, że więcej nie znaczy lepiej, bo strasznie dużo jem, a nie tyje. Czyli jeśli wezmę kreatynę to nic a nic mi ona nie da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
nie da ci nic.
skoro teraz nie tyjesz, to kreatyna nie zadziala tym bardziej.

jak jesz podobne rzeczy, to co za problem zliczyc to wszystko i dac do ewentualnych poprawek?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Poczytaj lepiej dział odżywianie i zobacz jak wygląda prawdziwa dieta. I wydaje ci się że strasznie dużo jesz, skoro nie tyjesz. Oblicz kcal ułóż dietę gdzie będzie 6-7 posiłków w czym każdy sycący i wtedy pogadamy jak nie będziesz tył. A z tymi 3 posiłkami w tym kanapeczkami możesz pomarzyć o masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
Tak, tylko jak pisałem, ogólnie to nie wiem jak zrobić tą dietę, co i jak ułożyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

jak pogodzic bracnie gainera,bcaa i białka

WHEY premium