SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac kreatynę, peptyd glutaminy i serwatkę ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3426
mam kreatyne 500 g hitec CREAPURE i serwatke ale nie firmową:/
i jeszcze jakies 100 tabletek glutarolu olimpa chodze na siłownie wtorek czwartek sobota i na karate poniedziałek środa piątek jak to wszytko brac żeby było O.K na siłownie chodze jakis 1,5 roku tyle że z przerwami nie jest to regularne chodzenie:/ ale teraz bedzie w te 3 dni które wymieniłem:)

pytanie numer 2 jak brac tą kreatyne i tą serwatke jakie dawki i z czym mieszac z czym pic w jakich odstępach czasu z góry dziekuje za rady prosze o wypowiedzi jakis znawców:D

narazie tyle:)

________FIGHT__________

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2643 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66107
kreatyne bierz rano na czczo 5 g +30 g wegli prostych i 5 g zaraz po treningu + 30 g wegli prostych.

w dni nietreningowe tylko jedna porcja 5g rano na czczo + wegle

kreatyne bierz po kazdym treningu i silowni i karate.

glutarol mozesz sobie walnąc z 5 tab. przed snem bo zawiera pepdyd glutaminy.

Serwatke wyrzuć, to nie ma nic wspolnego z odzwywką dla sportowcow, mozesz sie po tym jedynie spodziewac mega sraki

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3426
dzieki , SOG dla ciebie
ze sraką to masz 100% rację!!

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam jeszcze takie pytanie w czym rozpuszczac tą kreatyne i czy brać ja z glukozą np i wczym rozpuszczac glukoze co pic najpierw kreatyne czy glukoze??czekam na odpowiedzi oczywiście za odpowiedz SOGI:D

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4123
Możesz ją rozpuszczać w wodzie z węglowodanami prostymi np. odżywką Carbo, glukozą, sokiem winogronowym.
Glukoza bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i pijesz ją razem z kreatyną.

.

ej, z miastaście a doopaście!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OKI o to mi właśnie chodziło czy się rozpuszcze gukoze w jednej wodze z kreatyną:D oki dzieki SOG dla ciebie

________FIGHT__________

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kretką

Następny temat