SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma startowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

Mężczyzna

Cel

forma startowa

Waga

87

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 10, może mniej

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3 treningi 3 x aeroby tydzień

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

-

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

-

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobrze

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Cześć, przeprowadziłem redukcję tak jak chciałem, tłuszcze ze mnie ładnie zszedł i teraz na sobotę muszę zrobić formę startową. Nigdy jeszcze tego nie robiłem, więc stąd moje pytanie, czy jeżeli dzisiaj zacznę to wyrobię się z tym całym planem do soboty? Chodzi mi o to nawadnianie, odwadnianie, manipulację węglami, sodem i potasem. Czy można tym dużo popsuć? Czy nie przyniesie mi to więcej szkody niż pożytku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak na mój gust jedyne co tutaj byloby warto zrobic to dzien przed tym gdzie coś tam bedziesz robic załadować wegle i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Wrzuć może na początek fotki i zobaczymy czy jest jakikolwiek sens się męczyć. I w jakim celu ta forma? Wesele, czy z nową duperą na basen śmigasz?
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Jeśli masz powiedzmy więcej niż 8/10% tkanki tłuszczowej to nie ma co się męczyć
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Powiedzmy, że bardzo poważne to spotkania na basenie z duperą :D Oto zdjęcie. Nie wiem ile jest bf% i przepraszam za robienie kartoflem :P Nie wygląda to jakoś imponująco. Jednak są pory dnia, kiedy wygląda to dużo lepiej. Może to dlatego, że jestem na IF a dzisiaj jeszcze nic nie jadłem. W każdym razie doradźcie, proszę, co mogę zrobić, żeby wyglądać jak najlepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Wrzuć całą dietę w formie zrzutu https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html lecz generalnie takie coś trzeba by było zacząć robić z 10 dni przed.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Moja dieta wygląda w ten sposób. Oczywiście nie zjadam codziennie tego samego, ale bazuję na tym makaronie + indyku/kurczak z czymś.Do 15-16 nie jem nic oprócz połówki jabłka i czasem espresso z olejem kokosowym. Potem zjadam resztę w formie 2-3 posiłków. Ćwiczę późno FBW 5x5 traktora, zwykle ok 22, pon śr pt. Wt i czw albo interwały albo trening piłki nożnej ok 2h.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
pobijam, czasu coraz mniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Podtrzymam moje słowa niestety ale do soboty za wiele nic nie zdziałasz.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
A butla wina wytrawnego wieczorem przed? Czy takie odwodnienie da jakiekolwiek rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wino nic nie da
Najwyżej opuchniesz
To jest poważnie forma startowa?
Nawet gdybyś miał te 7-10 dni, to szkoda zachodu, zdrowia i nerwów, bo nie byłoby efektu wow
Za chudo, płasko, blado, nogi mocno zamglone, żeby nie powiedzieć opuchnięte
Może spróbować samego ładowania węglami?
O argininie i setce nie będę wspominał i namawiał



Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-06-15 09:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Wcześniej już było napisane, że to jest "forma startowa". Po prostu potrzebuję dobrze wyglądać i szukam jakiegoś w miarę doraźnego sposobu.

@wojo zmc
a czy może jest sens kombinować coś z gliceryną? Podpatrzyłem u Ciebie na blogu, trochę poczytałem, brzmi ciekawie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - pytanie o makroskładniki

Następny temat

Jedzenie na obozie sportowym

WHEY premium