SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma na wakacje 2021 z Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
O fajnie.. może to mnie zmotywuje. Najlepiej jakby mi ktoś trening ułożyl bo sama już nie mam pomysłu co robić w domu i szczerze mnie to nie motywuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Zwerbowaliście mnie. Leniwca. Truflę, co w domu je i pracuje, ale nie cwiczy. #przybyczałamnalockdownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ekstra! A chcecie określać czas trwania tej akcji czy każdy kończy kiedy osiągnie zadowalające rezultaty?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
cod123
O fajnie.. może to mnie zmotywuje. Najlepiej jakby mi ktoś trening ułożyl bo sama już nie mam pomysłu co robić w domu i szczerze mnie to nie motywuje...


No to zakładaj temat, napisz co masz w domu. Będziemy myśleć razem co tam mogłabyś potrenować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
fattyciak
Zwerbowaliście mnie. Leniwca. Truflę, co w domu je i pracuje, ale nie cwiczy. #przybyczałamnalockdownie


No i super. W grupie siła. Im więcej chętnych tym jest ciekawiej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja na miesiąc tylko bo potem mam urlop. :D Chyba, że po urlopie wrócę od razu żeby jeszcze zrzucić to co ewentualnie wróci na urlopie :P Ogólnie to by pasowało maj-czerwiec chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Komu jak pasuje i jakie ma możliwości. Nie chciałem żeby program miał jakieś sztywne ramy. jak ktoś ma wakacje we wrześniu to też pasuje i może z nami robić formę do września.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Ja już jeden temat konkursowy z walką o formę na wakacje mam, więc tu akurat się nie przyłącze, ale będę podglądać bo cel mam podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Night dasz dziennikom wakacyjnym jakieś inne kolory, by łatwiej było rozpoznać?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nene87
Night dasz dziennikom wakacyjnym jakieś inne kolory, by łatwiej było rozpoznać?


Dobry pomysł - zaraz zrobię.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening interwałowy

Następny temat

Wakacje 2021 Fattyciak - under construction

WHEY premium