SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fallon Fox w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak budowę bioder też regulują hormony daj spokój ,widziałeś kiedyś w ogóle low kick TKO w WMMA ,założe się ,że nie ,tak k***a układ nerwowy jej wymienili i zmienili strukturę mięśni, co ty z tym teściem,co uważasz ,że ktoś kto nie jest na teściu nie ma szans z kolesiem co koksi?

do tego budowa ''góry'' u kobiet przeszkadza im w uderzeniach rękami także...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-04-15 16:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper chyba nie widziałes kobiet które zostały facetami.wielu z nich mogłoby z powodzeniem walczyć w mma. i nie szlochać z żalu,że "prawdziwi" faceci maja przewagę

mi się wydaję że tobie się w ogóle nie chce poczytac i spradzić tylko sam sobie z siebie nowe argumenty na "nie" wymyślasz. ty masz w ogóle pojęcie jak WIELKA zmiana zachodzi w org pod wpływem takiej kuracji???????

tu nie chodzi tylko o BRAK teścia,ale o inne hormony żeńskie

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-04-15 17:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Lechu, mała poprawka. Z moich źródeł (książki historyczne) wychodzi, że Konstantyn Wielki "zalegalizował" chrześcijaństwo wcześniej niż na łożu śmierci. I to nie sam, ktoś inny w tym uczestniczył, ale nie chce mi się grzebać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
@PLŚ

Wytłumacz mi o co Ci chodzi z tym układem nerwowym, konkretnie jak to ma się do sytuacji. Stawy - jakiś dowód ? Co więcej, w stronę facet->kobieta to byłaby spora przeszkoda, bo kobiety mają stawy bardziej elastyczne, spore przeprosty w łokciach, niektórym nawet balachę ciężko wyciągnąć. Nie mówiąc już o łatwości kopania wysoko.
Ale ogólnie to argument do mnie nie przemawia, bo transseksualiści, w tą czy w inną stronę optycznie nie różnią się wcale. Co do okresu to mam nadzieję że wiesz, że można regulować całkowicie choćby i środkami antykoncepcyjnymi. Bezpiecznie okres można zatrzymać nawet i rok a pewnie i więcej. Wklejałem foty transseksualistów w obie strony, jeśli ich stawy nie uległy zmianie na masywniejsze lub delikatniejsze, to niezły photoshop.

@nowkon2011 z wikipedii wynika, że był pierwszym cesarzem Rzymskim, który przyjął chrześcijaństwo.

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2013-04-15 17:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
układ nerwowy odpowiada za siłę chociaż według lexa liczy się tylko masa i tylko duża masa mięśniowa=siła ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tutaj trudno polemizować. Układ nerwowy i jego wydolność jest niezwykle ważny w konkurencjach siłowych i dynamicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
daj mi przykłady tych fighterek co zostały facetami ,bo ci jakoś nie wierzę ,nawet nie wierzę ci ,że znasz takie osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Ale skąd ta teza, że hormony nie mają wpływu na układ nerwowy - że go nie zmieniają ? Przecież to zupełnie nie jest prawdą. Proszę bardzo pierwsze lepsze co wyprodukowuje google:
http://www.informed.com.pl/main/HORMONY-a-FUNKCJA-CENTRALNEGO-UKLADU-NERWOWEGO-a-102.html
Cytat: " Między tymi układami istnieje szereg powiązań czynnościowych i strukturalnych, zapewniających ich wzajemne sprzężenie. Z jednej strony układ nerwowy może wpływać na układ dokrewny (czyli wydzielający hormony) regulując jego działanie, tj. pobudzając lub hamując wydzielanie licznych hormonów. Klasycznym przykładem może tu być zwiększone wydzielanie hormonów rdzenia i kory nadnerczy (adrenaliny, noradrenaliny, kortyzolu) w sytuacjach stresowych. Z drugiej strony wiadomo, że hormony wydzielane przez gruczoły dokrewne mogą w znaczący sposób wpłynąć na czynność układu nerwowego."

Xper nie mówię o przykładach stricte MMA, bo przecież ta sytuacja to precedens. Ale w Muay Thai była taka sytuacja: Parinya Charoenphol.


edit: Ale gdyby pytanie było czy chciałbym, by Fox walczyła w MMA, to pewnie powiedziałbym nie. Wygrane będą zawsze kontrowersyjne do momentu pojawienia się definitywnych dowodów za/przeciw, zbadaniu wydolności etc. - tyle że ja jestem przekonany, że dowody przemówiłyby za, a nie przeciw, bazując na tym co wiemy o ludzkim ciele. Tyle że nikt póki co takich dowodów nie będzie chciał przeprowadzić. No, chyba że stanie się to jakimś modnym hypem. Ale to czy ja, czy ktoś inny by chciał lub nie nie może stanowić podstawy, by zabronić.

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2013-04-15 17:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Chodzi lechu o to że pomiędzy funkcjonowaniem układu nerwowego kobiety a mężczyzny są różnice i nie chce mi się wierzyć że hormony mogą całkowicie je zniwelować. Fallon Fox ma przewagę i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znam takich fighterów MMA-ująłem to ogólnie,jest kilku facetów którzy byli kobietami i maja budowę i muskulaturę facetów. nawet lechu wklejał wczesniej link w którym było 10ciu.kilku znich dobrze umięsnionych. na pewno są tacy kórzy uprawiaja sztuki walki,pewnie jeszcze usłyszymy
lechu podajesz przykład z tajlandii,oni tam są na innym poziomie kultury i tolerancji;) nie biagaja za nią z motykami zeby zabić grzesznika
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Interwały na plaży pod MMA

Następny temat

Grafik cwiczen pod sztuki walki ( siłowy).

WHEY premium