SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fallon Fox w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, temat dotyczy Fallon Fox a wy zeszliście na gadke o religiach i ich słuszności

Ogarnijcie sie, bo chcecie brzmieć mądrze a to jest po prostu bełkot i to straszny. Usunałem ostatnią strone bo mi sie całości nie chce, od tego momentu żadnych postów o tym czy Mieszko kochał Jezusa albo czy Maryja była dziewicą nie chce widzieć.

Offtopujcie sobie dalej w spamie, tutaj jak chcecie dyskutować to o Fallon to pod kątem biologicznym a nie o tym że dla katoli jest to patologia a dla lewaków normalne. I że wszyscy księża to pedofile a Lex to lewak i lubi shemale. On w przeciwieństwie do Was w tym temacie podaje sensowne argumenty do swoich tez.



Ja co do tematu to zdanie mam proste - Fallon NIE powinna walczyć w MMA. Żadnym, ani kobiecym ani męskim. Żeby startować w takim sporcie trzeba być zdrową osobą. Nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Transseksualizm wg mnie jest dość silnym zaburzeniem psychicznym, a poddanie się operacji zmiany płci automatycznie powinno wykluczyć człowieka ze startów w tak kontaktowym sporcie.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-04-16 16:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raKhu1
Panowie, temat dotyczy Fallon Fox a wy zeszliście na gadke o religiach i ich słuszności

Ogarnijcie sie, bo chcecie brzmieć mądrze a to jest po prostu bełkot i to straszny. Usunałem ostatnią strone bo mi sie całości nie chce, od tego momentu żadnych postów o tym czy Mieszko kochał Jezusa albo czy Maryja była dziewicą nie chce widzieć.

Offtopujcie sobie dalej w spamie, tutaj jak chcecie dyskutować to o Fallon to pod kątem biologicznym a nie o tym że dla katoli jest to patologia a dla lewaków normalne. I że wszyscy księża to pedofile a Lex to lewak.



Ja co do tematu to zdanie mam proste - Fallon NIE powinna walczyć w MMA. Żadnym, ani kobiecym ani męskim. Żeby startować w takim sporcie trzeba być zdrową osobą. Nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Transseksualizm wg mnie jest dość silnym zaburzeniem psychicznym, a poddanie się operacji zmiany płci automatycznie powinno wykluczyć człowieka ze startów w tak kontaktowym sporcie.


no to powiedz rakHu, kiedy i gdzie ma walczyć? to nie sparaiwedliwe pozbawiać kogos możliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kiedy świat jest sprawiedliwy?

Ktoś nie przejdzie badań EEG to go nie dopuszczą, ktos ma choroby serca też nie może wystartować. Tak samo trans po operacji zmiany płci powinien być niedopuszczony do wyjścia do MMA. Proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja już jestem wystaczająco duży zeby wiedzieć ,że świat nie jest, ale sam wiesz ,że muszą ją gdzieś/na jakichś zasadach dopuścić bo będzie skandal :p może faktycznie ten warunek-jeśli przciwniczka się zgdza by sprawę załatwił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żaden skandal, zakazać startu i tyle. Osoba cierpiąca na padaczke i epilepsje nie jest dopuszczona do startu w jakichkolwiek sportach walki kontaktowych gdzie otrzymuje się ciosy ze względu na swoje zdrowie.

Jak ktoś cierpi na tak solidne zaburzenie jak transseksualizm i do tego była LECZONA (czyli operacja zmiany płci) i leczy sie cały czas hormonami żeby nie byc osobą którą natura ja stworzyła no to sorry. To NIE jest normalne.

Wg mnie kwestia czasu jak takie coś wprowadzą. Jesteś po operacji = lekarz Cie nie dopuści.

Swoją drogą w innych sportach była taka sytuacja? Bo nie przypominam sobie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Interwały na plaży pod MMA

Następny temat

Grafik cwiczen pod sztuki walki ( siłowy).

WHEY premium