SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fallon Fox w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
raKhu1


On w przeciwieństwie do Was w tym temacie podaje sensowne argumenty do swoich tez.



Ja co do tematu to zdanie mam proste - Fallon NIE powinna walczyć w MMA. Żadnym, ani kobiecym ani męskim. Żeby startować w takim sporcie trzeba być zdrową osobą. Nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Transseksualizm wg mnie jest dość silnym zaburzeniem psychicznym, a poddanie się operacji zmiany płci automatycznie powinno wykluczyć człowieka ze startów w tak kontaktowym sporcie.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-04-16 16:57:43


Trochę krzywdząca teza Rakhu .. Chłopaki naprawdę nieźle argumentowali wszystko powołując się na źródła. Lex nie zdążyłem zobaczyć co i jeśli odpisałeś na to co do Ciebie kierowałem.

A w temacie zgadzam się z Twoim zdaniem Rakhu. Czasami zdrowe na pozór osoby nie przechodzą badań i nie mogą walczyć . Nawet ostatnio było o wilczym sercu Hardego chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koniec oft
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PrideFC
Trochę krzywdząca teza Rakhu .. Chłopaki naprawdę nieźle argumentowali wszystko powołując się na źródła.


Możliwe, jak tak to przepraszam, niestety przewijajac kilka stron wstecz wśród postów Puara i Nowkona (jeśli o nich mowisz) znalazłem tylko pseudofilozoficzne wywody na temat kościoła katolickiego i wierzeń słowiańskich, ale o tym już tu nie piszemy i jakby ktoś zapomniał gdzie jest spam to podaje link: https://www.sfd.pl/W_MMA_spam_legendarny,_każdy_zimny_i_surowy_jak_klimat_polarny-t933244.html




PrideFC
A w temacie zgadzam się z Twoim zdaniem Rakhu. Czasami zdrowe na pozór osoby nie przechodzą badań i nie mogą walczyć . Nawet ostatnio było o wilczym sercu Hardego chyba.


Moje zdanie na temat Fox jest proste i dosyć logiczne

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-04-16 18:30:02
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowkon również 3 dni ban następne będą dłuższe więc wstrzymajcie sie z offtopem w końcu.

Osobiste uwagi na priv sobie ślijcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
A poza tym to czemu szukamy takich przypadków w historii ? Sprawa jest świeża bo i osiągnięcia medyczne dopiero teraz pozwalają na takie rzeczy. Może powinniśmy jednak podejść do tego empirycznie, Fallon Fox powinna walczyć w UFC, z najlepszymi kobietami MMA. Jeśli je rozniesie w proch jedna po drugiej - wtedy powinny za tym pójść testy, czy jest to wynik umiejętności czy fizyczności. Dodatkowo Fox powinna przechodzić częste kontrole testosteronu i innych. Einsteina chyba nikt nie prosiłby o wcześniejsze wzmianki o teorii względności ? Nie zawsze można znaleźć coś w historii, co ma odniesienie do teraźniejszości. Inaczej sprawa nigdy nie zostanie jednoznacznie rozwiązana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Temat stał się wylęgarnią bananów .

Powtórzę jeszcze raz, Fallon nie powinna/powinien walczyć w MMA. Tak jak Rakhu mówi, ani z facetami ani kobietami. Ma przewagę, bo ok niektóre męskie cechy da się wyeliminować ale wielu się nie da! Nie da się "uszczuplić" kości, zmienić budowy bioder żeby kopać "po męsku" i pewnie jeszcze dziesiątek innych rzeczy. Mówicie że lekarze orzekli że jest kobietą. Psychicznie czy fizycznie? Mentalnie może sobie być nawet Alienem albo Kubusiem Puchatkiem, FIZYCZNIE 100% KOBIETĄ NIE BĘDZIE NIGDY! To jest fakt, tyle w tej kwestii. Ma inne ciało i jego budowę niż kobieta. A to ciało w tym sporcie się liczy najbardziej. Dziękuję.

I jeszcze jedno. Mogłaby walczyć, pod warunkiem że istniałaby organizacja w stylu Transsexual Fighting Championship gdzie biliby się sami transseksualiści. Nie miałbym nic przeciwko. Ale wiecie co? Założę się że przegrani nie raz tłumaczyli by się w stylu "bo ona miała gorsze hormony niż ja i jest za mało kobieca żeby walczyć z transeksualistami".

Dziękuję za uwagę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedynego transa-szimejla jakiego bym życzył sobie obejżeć w oktagonie to ... przesadziłem przecież ich środowiskiem naturalnym są dyskoteki gejowskie, niech tam sie tłuką.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Interwały na plaży pod MMA

Następny temat

Grafik cwiczen pod sztuki walki ( siłowy).

WHEY premium