SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 2- Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
UFC on FOX 2- Wyniki


205 lbs.:
Rashad Evans pok. Phila Davisa przez jednogłośną decyzję – 3 x 50-45

185 lbs.:
Chael Sonnen pok. Michaela Bispinga przez jednogłośną decyzję – 2 x 29-28; 30-27
185 lbs.: Chris Weidman pok. Demiana Maię przez jednogłośną decyzję – 2 x 29-28; 30-27

155 lbs.:
Evan Dunham pok. Nika Lentza przez TKO (przerwanie przez lekarza) – Runda 2, 5:00
265 lbs.: Mike Russow pok. Jona Olava Einemo przez jednogłośną decyzję – 2 x 29-28; 30-27
145 lbs.: Cub Swanson pok. George’a Roopa przez TKO (uderzenia w parterze) – Runda 2, 2:22
145 lbs.: Charles Oliveira pok. Erica Wiselya przez poddanie (miażdżenie łydki) – Runda 1, 1:43
155 lbs.: Michael Johnson pok. Shane’a Rollera przez jednogłośną decyzję – 3 x 29-28
265 lbs.: Lavar Johnson pok. Joeyego Beltrana przez KO (uderzenia) – Runda 1, 4:24
185 lbs.: Chris Camozzi pok. Dustina Jacoby’ego przez poddanie (gilotyna) – Runda 3, 1:08


BONUS $65,000
Fight of the Night:Evan Dunham vs. Nik Lentz
Knockout of the Night: Lavar Johnson
Submission of the Night: Charles Oliveira
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mnie smuci, że Maia zapomniał o jujitsu.
O wiele lepsza była np. walka z Mirandą jak go usiłował poddać przez 3 rundy, wprawdzie bezskutecznie, ale sporo akcji na glebie było. A tak tylko striking z dupy.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-01-31 20:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Czyli kolejna walka jaką stoczy Evans, będzie o tytuł. Ma szanse z JJ, zmieni się właściciel pasa LHW.?


Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-01-29 13:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Troche chvjowo dzis z czasem ale musze jeszcze raz zobaczyc Sonnen vs Bisping, nie ma innej opcji Bo dalej nie wierze, że Bisping nawiązał, aż tak równa walkę. SKUBANY!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-01-29 13:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Walki z głównej karty średnio ciekawe, właściwie mogłem iść spać po undercardzie.

Maia zawiódł na potęgę, naprawdę wygląda, jakby to katowanine stójki, siły, zapasów itd. go popsuło zamiast rozwinąć.... :(

Zero pomysłu, zero skuteczności, kompletnie spuchnięty na koniec, a to przecież przeciwnik wziął walkę tydzień przed...

Weidman też cienko, obaj powinni to przegrać - ale z racji tego, że to jego 8 walka, z takim przeciwnikiem i to jeszcze 'z nagła' to nie ma się co go czepiać.

Kolejny as BJJ - Einemo też zawiódł, poza ~ 2 przebłyskami wyglądał jak jakiś mocny niebieski pasek... Szkoda.

Mr. Wonderful niestety ma daleką drogę i musi pracować nad kontrolowaniem przeciwników, bo widać, że strajkera to z niego nie będzie. Miałem nadzieję, że pokaże coś więcej, ale niestety nie miał pojęcia jak obalić Rashada.

Rashad polegnie z Jonesem jak ciotka in die Tschechiche Republik, będzie kolejny łomot do podziwiania.

Chyba tyle na razie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Napisz coś o Bisping Sonnen bo to jedyna warta uwagi walka na MC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Nie wiem jak ktoś mógł dać 30-27 dla Sonnena. Chyba inną walkę oglądał ten sędzia.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Bispinga trochę oszukali, ktoś dał nawet 3 rundy Sonnenowi, co jest moim zdaniem nieporozumieniem. Sonnen o wiele słabiej niż się spodziewałem. Uważam, że powinien być remis, hehe. Bisping w dwóch pierwszych rundach nie dal się fizycznie zdominować. Nie ruszyła mnie ta walka.

Jeśli Sonnen wyjdzie tak wykończony wycinką do Andersona, to zostanie obity ciężko.

Davis jest jakiś taki niezdarny w stójce. Nie ma tej lekkości i talentu co Bones. Evans bardzo fajnie, pełna kontrola, nawet zapasy mial lepsze. Obydwaj dobra kondycja (b. dużo siłowania, a nawet dawali radę w 5 rundzie), a Davis mimo wszystko potrafi sobie poradzić, gdy wpada w kłopoty. Zasłużona wygrana Rashada.

Maia - nuda i flaki z olejem, przewinąłem do decyzji.

W porównianiu z galą w Rio bez rewelacji.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2012-01-29 14:15:02

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
sonnen wygral 1 runde, druga byla wyrownana ze wskazaniem na brytola i 3 w calosci wyraznie dla amerykanina. generalnie bisping niezle zneutralizowal skille sonnena ciagle przytulajac sie pod klatka do niego, poza 3 runda tez w miare szybko wstawal z pod niego.

jak ktos pisze ze silva zabije sonnena w rewanzu na podstawie tego wystepu to jest chyba niepowazny. anderson nie ma ani takiej obrony przed obaleniami ani tym bardziej nie potrafi tak wstawac z pod zapasnika jak bisping. stylistycznie spajder lezy duzo bardziej sonnenowi niz bisping co nie znaczy, ze nie utlucze gangstera z oregnu jakims ciosem z matrixa

mozna nie lubic bispinga ale jest on zawodnikiem kompletnym, moze bez kowadla w lapie ale akualnie top 5 w MW w ufc. z checia go zobacze w walce z maia/munozem/paul harisem. a potem 5 rundowy rewanz z sonnenem jak ten przelezy na silvie latem w brazyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Łee same decyzje ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Gala nudna jak flaki z olejem, liczyłem na Davisa ale niestety nie popisał się, słabiutki boks, ciosy wolne, brak wyczucia dystansu, ruszał się jakby był pijany, generalnie mimo całej jego dynamiki to jego ataki zarówno stójkowe jak i zapaśnicze jakieś takie przewidywalne. Grappling niby ma dobry, ale ma problemy z kontrolą przeciwnika (już w walce z małym Nogiem) dałoby sie to zauważyć. Średniaków może poddawać/dominować, ale na czołówkę nie ma argumentów.

Rashad też nie brylował, fakt że był lepszy praktycznie w każdej płaszczyźnie, ale jak się tak będzie ruszać w stójce w walce z Bonesem, to ten go uśpi samymi prostymi.

Sonnen równiez nie zachwycał, mimo pokładanych w nim nadzieji, co by nie gadał to w Rio zapewne będzie dodatkowo zestresowany brazylijską publicznością (oraz zagrożeniem bycia przez kogoś postrzelonym ), więc nie jestem przekonany co do tego, aby zagroził Spiderowi, szkoda że ta walka nei będzie w US.

Mai nawet nie ogladałem, szkoda mi czasu.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FoX 2 Live

Następny temat

Rousimar Palhares - The Rise of Toquinho

WHEY premium