SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 2- Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
jw

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dokładnie jw. Nie widzę wgl Evansa z Jonesem. Ortiz bez formy sobie z nim radził, a z Davisem to co robił też dupy nie urwało.
Jego bronią na Jonesa ma być niby to, że go zna i z nim trenował!? Przecież to działa w dwie strony i Bones ma ten sam atut w takim razie. Jestem ciekaw w takim razie kiedy Hendo zawalczy ze zwycięzcą czyli Jonesem. Jego już bardziej widzę w tej walce przynajmniej w I i II rundzie póki będzie walczył na pełnych obrotach. Pewnie późne lato / jesień oby tylko był w obecnej formie.
Jeśli Spider będzie w formie jak choćby z Okamim to imo zje Sonnena w Rio. Maia tj myślałem przegra, ale nie myślałem, że aż tak słabo mu pójdzie dla Weidmana szacunek, bo nagle dostał walkę i nie był przygotowany czego nie można powiedzieć o Demianie.
Russow mimo, że nie zachwycał to jednak rekord 15-1 i 4-0 w UFC powinien zagwarantować mu następną walkę z kimś lepszym.
Johnson vs. Beltran ładne KO i 1-rundowy gwałt szczerze mówiąc to widziałbym Pudziana z zawodnikami z UFC takimi jak właśnie Beltran/Broughton czy Oliveira

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-01-29 15:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Anderson w dużej mierze broni się przed sprowadzeniami za pomocą ciosów i pracą nóg, co moim zdaniem dobitnie pokaże w rewanżu.
Podobnie jak Chael, Evans zostanie zjedzony.
Ciekawe co jeszcze Weidman pokaże.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Sonnen vs Bisping 29-28 to dobry werdykt. Rogan powinien iść na emeryture już, pod koniec walki stwierdził, że Chael musi poddać Bispinga bo inaczej przegra(chyba że źle zrozumiałem)... 2 runda dla Bispinga pozostałe Sonnen. Ogólnie po Sonnenie spodziewałem się czegoś więcej.

Evans ostrożnie walczył no ale w jego sytuacji to można zrozumieć.

Ogólnie gala słaba, coś pechowe są te Foxy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bisping poradził sobie lepiej niż wszyscy myśleli, ja też chętnie dał bym remis, no ale walki w Stanach punktowane są jak są.

Dawno nikt nie widział Sonnena takiego spuchniętego i zachwianego ciosami, no ale w 3 rundzie przycisnął.

ładne KO i 1-rundowy gwałt szczerze mówiąc to widziałbym Pudziana z zawodnikami z UFC takimi jak właśnie Beltran/Broughton czy Oliveira

Powinieneś tu dodać jeszcze kilka :

A Johnson istotnie bardzo ładnie, dawno nie było w najlepszych ligach takiego skuteczego ciosu w bebech na dzień dobry.

Co prawda ogarnięci grapplerzy go jadą jak dotąd, zobaczymy jak sobie poradzi dalej.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
w prelimsach było kilka fajnych walk
ale główna karta nie zachwyca wszystkie 3 walki raczej bez fajerwerków ,szkoda troche Bispinga naprawde dobrze walczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ja bym nie skreślał tak Evansa, może zawalczył bez fajerwerków, ale to jest jeden z tych zawodników co walczą praktycznie bezbłędnie. Jak mało kto wykorzystuje błędy przeciwników a sam ich dość mało robi... natomiast JJ się częściej zdarzają wpadki... tylko mało kto potrafi to wykorzystać... No i Evans w każdej płaszczyźnie jest naprawdę dobry technicznie, w stójce myślę że nie da tak prosto się obić JJ, a w zapasach nawet spodziewam się że Evans może mieć przewagę. Chociaż to że Evansowi daję jakieś szanse nie znaczy że bym na niego dużo kasy postawił

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiało nudą, a sędziowie chyba sie nakręcili na hype Sonnena, zwłaszcza ten co dał 30-27


Co do main eventu... masakra Davis kompletnie bezradny Rashad całkowita kontrola walki i spokojna wygrana na punkty, szkoda że walczył tak zachowawczo bo zasnąć szło, no ale w sumie mu sie nie dziwie, walczył o titleshota, nie chciał ryzykować i wiedział że w kieszeni ma wygraną na punkty i wyszły takie flaki o ile stójka Davisa nie od dziś pozostawia wiele do życzenia, to zdziwiłem sie w jak łątwy sposób dał sie kontrolować zapaśniczo. Wogóle zamiast sie w stójke bawić mógł cały czas cisnąć do klinczu i obalać

Co do JJ-Rashad, to jeśli Evans nie będzie próbował zgrywać kozaka i bić sie w stójce, tylko właśnie skupi sie na obaleniach i zapasach od początku, to jest szansa na lnp i decyzje jeszcze nikt Jonesa nie próbował specjalnie obalać, na plecach też go zbytnio nie widzieliśmy. Jego TDD jest niewiadomą, on jednak jest typowy zapaśnik stylu klasycznego, a jak wiemy ofensywnie Rashad jest bardzo dobry w obaleniach i kontroli na glebie. Będzie ciekawie jak go Evans obali, a wierze że ma spokojnie umiejętności by to zrobić bez wyłapania wcześniej czegoś na ryj. A jak nie to Rashad Face 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rashad nie ma szans go obalić. Nawet jeśli to zrobi to i tak nic mu to nie da.

Mnie najbardziej rozczarowała walka Mai z Weidmanem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ten sędzia co dał 30-27 w walce Sonnen vs Bisping, jak się okazuje punktował tak na korzyść tego ostatniego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FoX 2 Live

Następny temat

Rousimar Palhares - The Rise of Toquinho

WHEY premium