SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 2- Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Sonnen z taka klasa jaka zaprezentował z bispingiem to nie ma co startowac do Silvy. mysle ze w rewanzu sonnen przejmie kolano i bedzie po wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ja bym nie skreślał tak Evansa, może zawalczył bez fajerwerków, ale to jest jeden z tych zawodników co walczą praktycznie bezbłędnie. Jak mało kto wykorzystuje błędy przeciwników a sam ich dość mało robi... natomiast JJ się częściej zdarzają wpadki...

Niby jakie wpadki zdarzyło się Jonesowi popełnić ?

Chłopak wyczyścił czołówkę swojej kat wagowej i jeszcze nie dał się nikomu w żadnej płaszczyźnie zdominować ani chociaż zrobić krzywdzy.



No i Evans w każdej płaszczyźnie jest naprawdę dobry technicznie, w stójce myślę że nie da tak prosto się obić JJ,

Bez jaj, jak Rashad będzie tak stal w miejscu i wyprowadzał proste jak w walce z Davisem, to będzie Rashad Face 2 in 1st Round.



a w zapasach nawet spodziewam się że Evans może mieć przewagę.

Po tym jak Jones rzucił Machidą jak workiem ziemniaków, to nie spodziewałbym się żeby go ktokolwiek zapaśniczo zdominował Choć jak już ktoś pisał, nie wiadomo jak z TDD Jonesa, taki Hendo (też klasyk) zapasy ofensywne ma świetne, ale defensywne już niekoniecznie.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-01-29 19:11:17

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Annihilus, może Spider Man by go obalił? Najpierw wystrzeliłby sieci, a potem, swoimi silnymi nogami, niczym Phil Davis w przyszłości, okopałby chude nóżki Jonesa.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jak na razie TDD Jonesa wygląda tak, że jest 100% w UFC.... Chyba, że ktoś się upiera i koniecznie chce liczyć, że Shogun go zaciągnął na glebę przy tym leg locku i w ogóle....

Może i ktoś da radę wejściem w nogi, ale jak na razie Bader, Matyushenko, O'Brien wszyscy marnie skończyli.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wiem gdzie Rogan widzial 2 pierwsze rundy dla Bispinga, chyba tak juz wszyscy maja dosc trola ze nie patrza na to trzezwo Nie moge sie doczkac konferencji przed walka ze spiderem ;] A jak Sonnen bedzie wychodzil w Rio do ringu to chyba z 5 ochroniarzami ;]
Gala w porownaniu do poprzedniej slaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Zabieram się za prelimsy bo mc był kozacko - nudny, Evans dobrze bo rywal duży, naprawde duży, Davis wygląda na szczupłe hw.
Sonnen słabo, Bisping ma słabą głowe, Brazol słabo z Weidman coś będzie ma naprawde niezły potecjał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Sonnen o Bispingu:
"I was surprised by everything. He hit me so hard I didn't know what round it was. I was never in a position where I was comfortable.
"I looked at him and thought 'my God, you have no idea how hard you hit me'."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
dajcie walkę do sciągnięcia sonnen bisping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Z MMA-Skałki:

wypowiedz Sonnena po walce:




Przez całą walkę ani razu nie byłem w sytuacji gdy czułem się komfortowo, ani razu. To było bardzo dziwne 15 minut. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tego człowieka. Zaraz po walce zapytałem go co myśli o naszej walce, a on powiedział “wydaje mi się że wziąłem 2 pierwsze rundy”, powiedziałem mu, że może mieć rację…Byłem zaskoczony wszystkim…

Michael Bisping uderzył mnie tak mocno w pierwszej rundzie, że nie wiedziałem nawet jaki mamy dzień dzisiaj. Pamiętam, że kiedy doszedłem do siebie, spojrzałem na niego i pomyślałem – mój Boże, nie masz pojęcia jak bardzo byłem zamroczony, inaczej wykorzystał byś to i zakatował mnie…Zamiast mówić o Silvie, wolałbym mówić o prawdziwych facetach jak Michael Bisping, który wziął walkę ze mną na 10 dni przed galą. Takim osobom wolałbym poświęcać czas, a nie jakiemuś kelnerowi z Brazylii.


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-01-30 17:11:46

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Sonnen wypowiada się często w ten sposob o pokonanych przeciwnikach, podobnie mowil po walce ze Stannem
Jedynie Spider nigdy nie zasluzy na jego dobre slowo

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FoX 2 Live

Następny temat

Rousimar Palhares - The Rise of Toquinho

WHEY premium