SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW czy plan?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 603
Witam,
Ćwiczę dopiero 8 miesięcy. Jak bd lepiej? FBW czy ułożyć plan? Chciał bym wspomnieć ze moim celem jest masa.
z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3871
A FBW to nie plan?
Obydwa plany mają swoich zwolenników.
Jak chcesz to zmień na splita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
ćwiczysz 8 miesięcy i zadajesz takie pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
FBW to tez plan
zalezy jak wolisz, FBW lepszy od SPLITA i to na bank ale rob jak chcesz...

Zmieniony przez - Krzysztof1996 w dniu 2011-11-20 14:45:37

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek -4147 dzień Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2671
Dzięki FBW z pewnościa zastosuje

Pawłowice j**ać j**ać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3871
Dlaczego niby FBW jest lepszy od SPLITA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
bo trenujesz co 2 dni wszystkie partie...

co lepiej zadziala, trening klatki co 7 dni czy co 2?
w fbw tygodniowo dajemy na klatke 9 seri a w splicie tez z 9 z tym ze w fbw katujesz ja regularnie...


Dlatego...

Poza tym zachecam do lektury jezeli Cie nie przekonalem
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 (sprawdz mit 4)

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Krzysztof wyjdz ... albo katuj klate 3xw tygodniu twoim "planem" fbw ... Do autofa : FBW jak i split sa dobre . Teraz chyba nawet wiekszosc woli FBW . Ja osobiscie cwicze splitem i jestem zadowolony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4957
A ja ćwiczyłem od 3 lat splitem (oczywiscie wprowadzalem zmiany co jakis czas) a od dzis zacząłem fbw. No i czekam co się stanie ;] Po 1 treningu mogę tylko napisać tyle że nie będzie takiej nudy jak na dzielonym treningu a i pompa też dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Fluor158

To jest forum... kazdy wyraza swoje zdanie... ja mowie swoje ty swoje a zalozyciel tematu powinien wyciagac wnioski wiec daj spokoj

Zmieniony przez - Krzysztof1996 w dniu 2011-11-21 23:14:25

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
Polecam fbw. tylko bez żadnego katowania co 2 dni no chyba że nie pracujesz nie uczysz sie i masz dużo kasy na najlepsze jedzenie i odzywki to z ledwością nadążysz sie regenerować.
FBW ma być przemyślane i wykorzystywać zjawisko superkompensacji http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284
Ja sie przyznam że na FBW katuje partie ale np w poniedziałek klatka skos 45stopni góra (tylko jedno cwiczenie 4 serie) środa płasko, piątek dól albo dipsy. Idąc dalej MC staram sie robić bez przeginania bo jest 2 lub 3 razy w tygodniu, przysiady i plecy podobną metoda jak klatka
Tu niestety trzeba umieć balansować na cienkiej linii miedzy solidnym efektywnym treningiem a przetrenowaniem i starać się niedopuścic do tego drugiego a efekty będą szybkie (+DIETA!)
pozdro

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w bicepsie

Następny temat

Trening poświęcony koszykówce..

WHEY premium