SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW, 15powtorzen - cos ala trening na rzezbe przy redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
crytek

"Pompki na podpórkach"

nie bylo lepszego cwiczenia?
jak zamierzasz zwiekszac obciazenie?

"Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia " nastepny kwiatek! bardzo kontuzjogenne cwiczenie,a poza tym,to nie jest wyciskanie w plaszczyznie wertykalnej,czyli na "barki"

teraz odnosnie pytan.

ad.1
nie ma takiej potrzeby.

ad.2
brzuch juz masz uwzgledniony w planie,wiec nie widze sensu katowac go dodatkowo.

ad.3
typowe sesje aerobowo dodawaj powoli w dni nietreningowe.

ad.4
tak,zgadza sie. 3 sesje w tygodniu,co drugi dzien,wykonywane przemiennie.

pozdrawiam.

pamietaj,ze to wszystko pikus.podstawa to dobrze przestrzegana DIETA.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Plecak z obciążeniem na plecy i yeah! ;) Dobra, dam wyciskanie na płaskiej. Zamiast podciągania sztangi wzdłuż tułowia mogą być arnoldki?

Aaaa, w planie B nie ma ćwiczenia na klate - nie szkodzi?;>

Aeroby dwa razy w tygodniu czy w sobote też wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
crytek

wszystko juz podalem wczesniej.
pomysl troche.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Mam lenia dzisiaj, nie chce mi się patrzeć np. czy arnoldki spełniają ten "wymóg": "a poza tym,to nie jest wyciskanie w plaszczyznie wertykalnej,czyli na "barki" . W kwestii aerobów wiem co robić. Chcę wiedzieć tylko czy wrzucić sobie do planu B jakieś ćwiczenie na klatke (chociażby zwykłe pompki) czy jest to mega zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
crytek

niezly jestes.

no dobra.

arnoldki sa typem wyciskania na barki,wiec....w plaszczyznie wertykalnej.
nie patrz przez pryzmat grup miesniowych!skup sie na cwiczeniach.
nie ma wyciskania na "klatke"....ale jest na "barki" i tak jest wiecej,niz ok.

pozdrawiam.

jeszcze cos?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Przynajmniej mnie zapamiętasz. ;) Wszystko, podziękował za poświęcony mu czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
crytek

spoko.powodzenia!

i pamietaj,zebys nie szalal!

wprowadzaj wszystko na spokojnie,pomalu.mam na mysli dodatkowy trening aerobowy.
przedstawiony trening moze wygladac na luzacki,ale taki nie jest-oczywiscie,jak podejdziesz nalezycie do zagadnienia.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-01-31 00:43:14

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Traktor, zabójczy trening. Zacząłem z lekkim obciążeniem, a i tak pod koniec 3 obwodu ledwo dychałem. Czułem się tak jak po dobrze wykonanym hiit'cie. ;) Mam nadzieje, że efekty będą równie dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
crytek

cholera! no mowilem,zeby spokojnie zaczac.

cudow sie nie spodziewaj.

systematyka i wytrwalosc.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Traktor, jest problem. W planie B mam podciąganie na drążku..., mam w domu drążek, ale kilkanaście metrów od miejsca w którym ćwiczę. Jakim ćwiczeniem mogę to zastąpić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący-treningi na biceps

Następny temat

Plan treningowy do oceny i ogólne uwagi.

WHEY premium