SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evls Prague Pro 2014- najbliżej- najlepsi kulturyści świata pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Próbuj dalej ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722




Zdjecia tak-ale reklam nie można pod to podpinać-to juz jest biznes....

Chyba ,że to firma sponsorujaca-jak Olimp ta relację..


Ania -świetne zdjecia i ujecia-widzę,że te miejsca wygrane w konkursie były bardzo dobre-aż dziwne,że było tak mało chetnych.

Mam nadzieje,że w przyszłym roku też ufunduja takie bilety i bedzie prawdziwa rywalizacja o bilety...

Eliminację bikini:

Świetnie zbudowane dziewczyny,super figury-na scenie wyglądały zupełnie inaczej niz w rzeczywistości na meet & greet-tu uwaga dla osób krytykujacych fitness i kulturystyke kobiet-tak naprawdę sa to drobne dziewczyny-zdjęcia odpowiednio zrobione ukazuja je przesadnie w stosunku do realnego wyglądu...Iluzja optyki,gra świateł,ustawienia,stroju i brązera....:)


Co ciekawe-mnie bardziej się podobały zawodniczki o kobiecych kształtach i bardziej zarysowanej muskulaturze,niz zwyciężczyni tych zawodów-India Paulino o figurze bardziej nastolatki....-czyli braku zaokraglonych bioder i ,wciecia w talii...

Ale jak Kai mówił....miejsce w pewnym stopniu na takim poziomie-nie jest najważniejsze.












Zmieniony przez - masti w dniu 2014-10-06 22:59:31

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-10-06 23:16:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
ok, ok nie jestem tak zorientowany w regulaminach, brakuje na to czasu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
Bardzo dziękuję SFD za stworzenie możliwości wyjazdu na tak profesjonalne zawody jak EVLS PRAGUE PRO 2014. WRAŻENIA NIESAMOWITE. Cieszę się, że mogłam tam być. Znaleźliśmy bardzo dobre miejsce co widać na zdjęciach. Namawiam wszystkich na skorzystanie w przyszłym roku z możliwości wyjazdu na taką imprezę jeżeli będzie możliwość bo naprawdę warto. Wrażenia niezapomniane. Jeszcze raz dziękuję

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
A teraz kategoria na którą wszyscy najbardziej czekali:

eliminacje open pro-tu jeszcze brał udział Kai Greene ,zanim nagle zachorował...



Z ciekawostek-było tylko 5 sędziów a jak wiemy-najcześciej jest 7 lub 9.....


Można też było zauważyć pewna prawidłowość: grupa A-zawodnicy startujący w tegorocznej Olympii-miałem wrażenie,że byli mniej ostro oceniani i grupa B-zawodnicy pozostali-oceniani bardzo wymagająco.

Można też by jeszcze wydzielić grupę C-zawodnicy startujacy po przerwie,debiutanci i rzadziej-np Rokel,Kiss,Kacpar-którzy wg mnie byli w świetnej formie i zasłuzyli na lepsze miejsca a wyszło ,jak wyszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
kolejni open:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Jeszcze kilku:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tampa Pro 2014

Następny temat

26 lipiec 2014 godz 9:00 -Relacja Live z Lotto Poznań Triatlon

WHEY premium