SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evls Prague Pro 2014- najbliżej- najlepsi kulturyści świata pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Tomas Kaspar debiutujący jako pro w Evls Prague Pro za kilkanaście dni miał problemy zdrowotne,które skończyły się zabiegiem na głowie.

Ponad miesiac teu uderzył się w głowe i uszkodził naczynie krwionośne-od tego czasu odczuwał bóle głowy i opuchnięcie.

Traz jest po zabiegu i jak pisze-na pewno wystartuje w Pradze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731817
Daniel Toth 2.5 tygodnia przed.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Będzie w Pradze?
Tego nie wiedziałem
Świetnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731817
Tak, ma byc:) Chce startowac i w Padze 4 i w San Marino dzien pozniej 5 pazdziernika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Gość jest bardzo sympatyczny,jak zreszta większość Węgrów-znam go przez Laszlo Meszarosa,który parę razy przyjechał do Polski .

Myslę jże uda się zrobić krótki wywiad(zna angielski,bo po wegiersku i polsku się nie dogadamy) i kilka zdjeć,pewnie też założy koszulke sfd....

Fajnie by było...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731817
To swietnie , ja goscia lubie i zawsze mu kibicuje. Wegrzy bardzo przyjaznie nastawieni, znalem kilku, naprawde spoko ludzie. Ale jezyk to ciezki niesamowicie maja.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Mieszkaliśmy parę dni u Wegrów przed zawodami-kulturystów-jak jego dziewczyna zrobiła nam jajecznicę to żołądek mnie palił i bolał jeszcze po tygodniu,po powrocie z Węgier...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731817
Jak bylem w Budapeszcie, trafilem na sporej wielkoscii targ, w zyciu takiej ilosci i wielu rodzajow paryki nie widzialem... ale ogolnie ich jedzenie mi smakuje, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Bedzie też drugi Węgier-legendarny Jeno Kiss-wyjdzie w kategorii open-zdjęcie na 10 dni przed Evls.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Rockel 10 dni przed Pragą-znacznie sie poprawił wg mnie....


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tampa Pro 2014

Następny temat

26 lipiec 2014 godz 9:00 -Relacja Live z Lotto Poznań Triatlon

WHEY premium