SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

juniorzy kulturyści

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześc!!
Mam taki problem chciałbym sie dowiedzieć do którego roku życia w kulturystyce są juniorzy kulturyści czy do 20 czy 21? Wysłałem też takie pytanie do PZKFiTS i odpowiedzieli mi ze do 20, ale ostatnio przeglądałem regulamin zawodów z Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów 2007 r i tam było napisane ze juniorzy kulturysci są do 21 lat i nie wiem co teraz mam robić bo mam 21 lat i chciałbym wystąpić w tym roku na takich zawodach ale nie wiem czy moge, a do PZKFiTS wysłałem drugiego meila i nie odpowiedzieli.
Z góry dzieki za odpowiedzi !!!
A jeżeli zadałem te pytanie w nieodpowiednim dziale to sory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6214
zawsze było do 21 lat....daj fotki jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Rurek cwaniaku :D mistrz Polski to daj fotki! :D heheh

Uwazaj bo senior tez robi mase :D Rosne, rosne na amerykanskim kurczaku :D zoabczysz fotki niedlugo... :D

Yow Bracie!

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6214
wlansie tego sie boje....bo te amerykanskie kurczaki dobre saaj tam nie ma czym sie chwalic ....chudy jestem i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rurek a jestes na 100% pewien ze do 21, może w tym roku sie zmienił regulamin i teraz jest do 20 ?
I jeszcze takie jedno pytanie mam czy żeby wystapić na takich zawodach trzeba juz mieć jakieś zawody za sobą?
A fotek nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6637
Z tego co słyszałem od koleszki który startował w juniorach to nie możesz mieć przekroczone 21 lat! czyli w dzień twoich 21 urodzin niestety już nie możesz wystartować z zawodach w kategorii juniorów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
masz racje,w dzien 21 urodzin przestajesz byc juniorem-niestety

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tak to lipa :( wiec na mistrzostwa polski nie pojade bo 21 lat bede mial w sierpniu ale w czerwcu sa mistrzostwa europy junirow :P i teraz mam pytanie czy na te zawody trzeba sie jakos zakwalifikować czy poprostu można sobie na nie jechać jak mam taką ochote ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak swoja drogą to powinni zmienic w regulaminie że junirzy są do 21 roku życia bo ludzi w błąd wprowadzają ja na przykład rozumiem przez to że jak do 21 lat to z wiekiem 21 lat włącznie można startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6214
mozesz jechac od tak sobie tylko muszisz byc zrzeszony....i kolejna kwestia czy czujesz sie na siłach...zobacz fotki z tego roku ale skoro myslisz o ME to znaczy ze forme muszisz miec dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym wystąpic na zawodach dla juniorów i mistrzostwa europy to ostatnia szansa i jezeli uda mi sie pojechac to mam nadzieje ze wygram :)
a z tym zrzeszeniem to jak to wygląda? płaci sie za to jak tak to ile i gdzie trzeba z tym iść?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam Adamski - powrót na scene!

Następny temat

Jarek Makowieck.

Wiecej