SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elitarny spam Juniora SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Albo rano coś walnij

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być przed po :)

Wiecie może czy livestream jest z zawodów z Sopotu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Wal po ;) . Sam bym zobaczył z Sopotu zawody . Jutro cheat , potem ostatni tydzień pełną parą . Dzisiaj cały dzień trawę koszę muueeeeee ;/. Ale przynajmniej kalorii napale przy tym ;D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No tylko 140 owsianych wychodzi to nie ma sensu rozdzielać bo i tak się tym nie najem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Po treningu bardziej Ci się przyda :p . Zaspokoisz psychiczny głód po treningowy :D .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, ja zakończyłem redu. Ważylem tam ile ważyłem i kupiłem sobie spodenki takie idealne w pasie a teraz jak paska nie założę to mi z dupy spadają. Reverse robi robotę masakryczną, zastanawiam się czy nie mam 1cyfrowego Bfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
k***a węgle... ciekawe jak to smakuje

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha Kabli pewnie wyjdzie Dawaj zdjęcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
haha Ozzy i nasuwa mi się odrazu jedna piosenka >>> MAAM TAAK SAMOOO JAK TYYYY :D haha . Ale juz niedługo też dietka jak mareczek ^^ . Mareczuczek to mówisz że na reverse masz lepsze teraz efekty i wygląd ? no w sumie tak jest bo nieraz jak dodasz na redukcji kalorii to lepiej schodzi niż jak obetniesz :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kurde, teraz to dopiero jakoś wyglądam :) Nabiło elegancko, siła wraca ( powoli ale wraca) fat schodzi jeszcze także jest spoko :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zielony - Pierwsze Kroki

Następny temat

Redukować czy masować?

WHEY premium