SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elitarny spam Juniora SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja takich nie jem bo za słodkie :D jakoś wywaliłem cukier i teraz słodkiego nie moge xD

Apropo płatków, a kukurydziane czemu są złe? bo zawsze lubiałem :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
IG, poza tym kukurydza to połączenie glukozy z fruktozą

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Dorzuć jakieś "twarde" musli. Mi to najlepiej wchodzi, ale tylko jak mam cheat to sobie na to pozwalam :P Z mlekiem niebo w gębie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
arnoldzdobywca
które płatki (z tych smakowych) polecacie najbardziej? Bo na codzienną kolację mam zaplanowane 250gr owsianych, to 50gr podmienię na zwykłe

Tylko nie wiem, czy cini-minis, chocapiki, czy jeszcze coś innego


A jesz z WPC? Jak tak to zrób sobie taki mix: 300g mleka, 20g wpc i 30g płatków czekoladowo-karmelowych, u mnie marki Lewiatan To jest MEGA, jak sobie kupię/wygram jakieś wpc to w sezonie masowym po każdym treningu będzie leciał taki mix

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
<3 <3 <3
Jak wyglądają te czeko-karmel? W kształcie to takie niewiadomo co, jak liony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
bo właśnie będzie leciało takie combo, tylko jeszcze w cholerę owsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie, bo same 30g płatków to cienko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
na opakowaniach takich płatków, 30 gr jest uznawane za porcje Prawie wszędzie pokazują kalorie dla takiej właśnie ilości

to po prostu my odstajemy od normalności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie tam :D ja za dobrych czasów jadłem 300g owsianych na śniadanie - 3/5 paczki na raz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ciąża na cały dzień po pierwszym posiłku

ja zauważyłem, że muszę jeść lekkie śniadania, bo inaczej przebywanie w miejscach publicznych to udręka Teraz leci kasza manna, całkiem spoko rozwiązania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zielony - Pierwsze Kroki

Następny temat

Redukować czy masować?

WHEY premium