SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje do I MIstrzostw SFD w Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18




a ja tez wrzucilem filmik do elimnacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Po pierwsze nie jesteś na liście zgłoszonych-chyba nie czytałeś regulaminu zawodów,bo nie spełniłeś też podstawowych kryteriów-brak gazety z data,drażek powinien byc prosty -uchwyt równoległy odpada.

Ale jeżeli chcesz wziąć udział w półfinale muscle up-widze takie rozwiazanie:

Zastanowimy się z pozostałymi sędziami nad taką opcją:
- możliwość dopisanie Ciebie do półfinału-ale odpadasz wtedy z mozliwości otrzymania nagrody,gdybyś zajał nagradzane miejsce w pierwszej piątce.
W finale-już przysługiwałaby Tobie nagroda-o ile bedziesz w pierwszej trójce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Po pierwsze nie jesteś na liście zgłoszonych-chyba nie czytałeś regulaminu zawodów,bo nie spełniłeś też podstawowych kryteriów-brak gazety z data,drażek powinien byc prosty -uchwyt równoległy odpada.

Ale jeżeli chcesz wziąć udział w półfinale muscle up-widze takie rozwiazanie:

Zastanowimy się z pozostałymi sędziami nad taką opcją:
- możliwość dopisanie Ciebie do półfinału-ale odpadasz wtedy z mozliwości otrzymania nagrody,gdybyś zajał nagradzane miejsce w pierwszej piątce.
W finale-już przysługiwałaby Tobie nagroda-o ile bedziesz w pierwszej trójce

Trzeba być uczciwym według innych zawodników i niestety ja jestem na nie,był czas na zapisy i miała być data z gazety w przypadku Kolegi nie zostało to spełnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
również na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
kapitanie planeta-niestety nie możesz brać udziału w zawodach ale zapraszam do tematu muscle up club,gdzie mozesz zawalczyc o stanowisko prezesa klubu pobijając najlepszy aktualny wynik lub po prostu wrzucajac swoje próby muscle up.

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-09-15 10:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
jeszcze zostało 6 godzin i 39 minut do zakonczenia eliminacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 211
Moje wykonanie:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
wiem że źle nagrałem dipsy ale trudno...
aparat też nie jest taki jak być powinien data na gazecie 11 września






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Radomiaczek1993
wiem że źle nagrałem dipsy ale trudno...
aparat też nie jest taki jak być powinien data na gazecie 11 września


Przed filmowaniem MU najpierw potrenuj wyraźne kręcenie daty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Ludzie czy to jakiś żart? Filmy nagrywane w fikuśnych pozycjach i warunkach, było dokładnie napisane jak ma być, musi być dobrze widoczna sylwetka i "góra-dół", na dokładkę kolega, który sobie pomyslał "a wrzucę sobie filmik". Szkoda, że się uprzednio nie zapisał...
Może się niektórzy zdziwią, ale Ci, którzy się wysilili i zrobili wszystko jak trzeba okazali sobie nawzajem i wszystkim tutaj szacunek, właśnie tą formą i czytelnym (dobrze widocznym) przekazem ćwiczeń. Reszta to kompletnie olała i myślała "jakoś się prześlizgnę" i okazała kompletny brak szacunku dla reszty, która się stara i sędziów. A już w ogóle szkoda komentarza na osoby, które się zapisują i nie wstawiają potem filmów. Nie chcę wchodzić w kompetencje sędziów, ale szlag trafia jak się widzi taką indolencję.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mogę jeść ?

Następny temat

VI RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-rutkow-wyciskanie sztangi na skosie dodatnim

WHEY premium