SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje do I MIstrzostw SFD w Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
wiem ze gazeta dosc stara ale zapewniam ze film krecony dzis swieezo w szkole



drazek niestety taki ale do mu juz bd normalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
O jak ładnie ;D rozgrzałeś się... a teraz kup gazetę z września i nagraj jeszcze raz. Nie zapomnij przy dipach ustawić kamery z boku i prostuj te ręce w łokciach, żeby to ładnie wyglądało. Przy podciąganiu na drążku zrób to na normalnym drążku i nie podbijaj kolankami bo nie ładnie łamać zasad.

Polecam przeczytać jeszcze raz regulamin ;) jeszcze... nagraj filmik tak, żebym głowy nie musiał przekręcać.

pozdro!

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
daw8d a Ty wstawisz swój filmik?
chyba że jednak wolisz sędziowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
Spokojnie, przecież do 15 września kawał czasu ;) poza tym na razie podciągam się 13 razy, jeszcze dopracowuję siłę. Skoro zapisałem się to wstawię filmik :)

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Panowie,panowie...to są zawody-w regulaminie jasno jest określone:

-filmy musza pokazywać całą sylwetke i zakres ruchu danego ćwiczenia,musza byc także nagrane w pozycji góra -dół-jak w rzeczywistości,musza być ciagłe na każde ćwiczenie.


-Rozpoczecie eliminacji 2012-09-01 -zakończenie eliminacji 2012-09-15 godz 22:00(liczy się czas umieszczenia postu z filmem)


daw8d-pytania watpliwości można zadawac ale w tym pierwszym temacie o zawodach-tu wklejamy filmy.

Zawodnicy zgłaszający sie na zawody domyślnie poddaja sie ocenie jury(są to 3 osoby-nie było wiecej chetnych)

Ocena swoich konkurentów,wchodzenie w kompetencje sedzów jest zwyczajnie nie fair-to po prostu niesportowe zachowanie-Po zakonczeniu eliminacji i ocenie przez sędziów bedzie mozna zgłaszać jakies ewentualne reklamacje,pomyłki,czy protesty-Nie teraz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
Myślałem, że im kolega będzie szybciej uświadomiony w błędzie, tym szybciej nagra coś nowego. W takim razie wyrzucam klawiaturę z laptopa i już nie wtrącam się, w końcu nie mam statusu sędziego, ale fajnie było posędziować. ;)

;D

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
W eliminacjach wstawiamy ! raz filmy z prób-Nie ma możliwości poprawiania filmów,wyników itp......Wszystko jest w regulaminie.
Zawody to zawody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Moje filmy eliminacyjne :







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tomo Bird
Moje filmy eliminacyjne :

Super wyrzeźbiony triceps!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416





potem dam podciaganie musze isc







Moge nagrac jeszcze raz bo po dipsach nie mialem sily i technika lipa

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2012-09-11 20:50:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mogę jeść ?

Następny temat

VI RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-rutkow-wyciskanie sztangi na skosie dodatnim

WHEY premium