SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacja cukru w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glukoza jak już to tylko po treningu. Najlepiej wogóle niczym nie słodzić, ja się przestawiłem na gorzkie herbaty w jeden dzień. Teraz jak łyknę gdzieś słodką herbatę to mi nie smakuje poprostu. Herbata to herbata, a nie jakiś słodki napój.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-01 19:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
No to tak jak i ja, teraz to praktycznie wogole nie pije herbaty chyba że sie w gości pojedzie ale i tak nie słodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Dzieki panowie za odpowiedzi . Słodzić i tak mam zamiar tylko herbate zielona. A tak to mineralna wode bede pił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
jakim cukrem byś nie słodził, będzie to cukier prosty.


Nie słodź wogóle, jak przestałem słodzić też mi na początku nie smokowało i krzywiłem ryja, teraz pije tylko gorzką

EDIT:
Stawiasz flache

Zmieniony przez - Xabi w dniu 2008-04-02 09:40:35

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Witam serdecznie.Chciałbym zapytac o ten ksylitol (cukier brzozowy)w jakiej postaci mozna go kupić czy to jest rodzaj słodzika? bardzo prosze o informacje i z góry dziekuje.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
Ja uważam,że nie ma co się katować i całkowicie rezygnować ze smaku słodkiego. Chociaż co do herbaty, to zgadzam się,że nie słodzić niczym, bo po prostu niszczy się jej naturalne właściwości. Polecam yerba mate(napar z ostrokrzewu paragwajskiego) zamiast-ma lekko słodkawy posmak i bardzo pomaga przy redukcji. Jeżeli zaś chodzi o słodziki to najlepsza jest sukraloza i acesulfam, bo przechodzą przez organizm nie powodując w nim żadnych szkód, jednak trudno takie preparaty dostać. Wystrzegaj się glukozy i dekstrozy-mają wysoki IG, który na redukcji nie jest mile widziany.To samo z miodem. Sama używam fruktozy-ma niski IG-i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, jedna łyżeczka dziennie nie zaszkodzi, a naprawdę a ułatwia życie na redukcji Kupisz ją praktycznie w każdym supermarkecie lub w sklepie ze zdrową żywnością.

be like water...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200


karol2622,ksylitol podobny jest do cukru. Jest naturalną substancją, którą można znaleźć np. w kolbach kukurydzy czy w różnych drzewach liściastych, na przykład w brzozie. Ksylitol jest nawet w sposób naturalny wytwarzany w naszych organizmach. W sklepie możesz go kupić w raczej takich paczkach kartonowych jak.np ryż jest pakowany albo w takich papierowych torebkach jak normalny cukier czy w przezroczystych, foliowych paczkach. Spotkałam się z takimi wersjami. I chyba jedynie widziałam go w sklepach ze zdrowa żywnością i w sklepach internetowych. Jednak możliwe, że będzie i w supermarkecie w dziale ze zdrową żywnością albo tam gdzie cukier,słodziki itp. Najczęściej widuję ksylitol firmy ze zdjęcia. I dodam, że niestety drogi jest, co trochę odstrasza. Choc oczywiscie jest na pewno dobrym zamiennikiem cukru. No ale, ze ja też i zawiele nie słodzę, raczej tylko kawę i też od święta, więc używam słodzik bez aspartamu.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
więc używam słodzik bez aspartamu.
W slodzikach najgorszy jest aspartam? Ja mam z cyklaminianem sodu i sacharynianem sodu-to mniejsze zlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Dziekuję serdecznie Caramel
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie przed i po treningu

Następny temat

Co w szkole!!??

WHEY premium