SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70456

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Webming do Adamczyka jest podobny :) Fajną robotę odwaliliście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8781
czciciel - Tak to jego dziołcha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Też uwagę na to podobieństwo zwróciłem. Btw, na tej fotce Dexa i Flexa ten drugi wydaje się być większy. Też macie takie wrażenie?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ta nasza Iwona jest piękna, naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Dziesiatkoa najlepszych kulturystów open i dekoracje/wypłaty :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Jestem ciekaw jak to na zywo wyglada jesli chodzi o Markusa ;) mam nadzieje ze w przyszlym roku rowniez beda zawody i ta sama obsada to jade na 100%

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No 152kg (jeśli to prawda) to raczej wygląda jak niedźwiedź, niż człowiek.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
znacie jakiś serwer do uploadu zdjęć, żebym na przykład mógł wkleić wszystkie zaznaczone zdjęcia z katalogu?

na razie wrzucałem z tinypics, ale tam można tylko 5 na raz i jeszcze muszę każde z osobna wybierać, a nie przez zaznaczenie...dajcie namiar na takie coś, bo chcę już powrzucać, co mam wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Bez przesady-co do Markusa..przy kulturystach startujacych na tych zawodach wcale sie nie wyróżniał,podobnie jak Lusakow,który ginał miedzy starszymi pro...:)

Najwieksze byki to Kai,Martin kjellstrom(ten to był olbrzym!!!),Freeman,Bures,Haiek,Burneika.

Wśród zwiedzających Expo też było wielu strasznie dopakowanych nieznanych mnie gości...Srednia bicepsów w granicach 55 cm....:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
czciciel
webmingw, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale wyglądasz jak młodszy brat roberta piotrkowicza :D, nie chodzi mi tu oczywiście o wymiary, ale z twarzy jesteście podobni:)




Czciciel moja pani miała podobne wnioski z tym podobieństwem na tym zdjęciu. Co do "młodszego brata" to nie przejdzie bo on i ja to dokładnie ten sam (oczywiście najlepszy) rocznik 74 :) no dobra jest kilka dni starszy, Robert ze stycznia ja z marca :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

= MR.OLYMPIA 2013 - KONKURS! =

Następny temat

Jose Raymond IFBB Pro

WHEY premium