SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70368

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Tak jeździłem tym metrem i tak sobie myślałem-dlaczego u nas w Polsce oprócz szczatkowego w Warszawie- nie ma metra w duzych miastach?
Samochodem jechałbym tam z 30 minut(15 km)metrem jechałem z przesiadką-8 minut....
Praga ma trzy linie metra....co 4 minuty pociag podjeżdza.0 problemów z komunikacja...


WraCAJAC do Elvs-najweselszy zawodnik wg mnie to Brandon Curry..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Krótki film z tych kawałków-ten dłuzszy jutro rano wrzucę,bo jeszcze sie przerabia...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No też nie potrafię zrozumieć, że Polska, kraj z dostępem do morza jest lata za Czechami w niemalże każdej dziedzinie...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ide się zdrzemnąć na 5 gdz i jade w twoje strony:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Barszczyna
No też nie potrafię zrozumieć, że Polska, kraj z dostępem do morza jest lata za Czechami w niemalże każdej dziedzinie...

Mnie to nie dziwi akurat : Czesi zawsze jakoś tak kojarzą mi się z wpływem niemieckiego czy może austro-węgierskiego porządku i organizacji , a Polacy - zwłaszcza tereny dawnego zaboru rosyjskiego - z ruskim lenistwem , kombinatorstwem , łapówkarstwem i dezorganizacją. Może to wpływ czasów historii i lat zaborów ... Widać to podróżując po kraju - porównać okolice zachodniej Polski do wschodniej ... bez urazy !

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No może masz rację, w sumie nie myślałem o tym pod tym kątem, jako że młody jestem i raczej wpływu to na mnie osobiście mieć nie miało prawa.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Polską to jedynie kojarzy mi się fakt, iż Coleman zdobył tutaj kartę PRO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Czesi poddali się bez walki pod czas wojny i dlatego ominęło ich wyniszczenie kraju w takim stopniu jak Polskę. Czesi to tchórzliwa nacja wg mnie.
Widać ze się nie uwazało na lekcjach stąd brak podstawowej wiedzy

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Człowieku, a co ma wyniszczenie miast do mentalności współczesnych ludzi...?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
rzuciło mi się w oczy że ktos tam wyżej porównywal Polskę i Czechy pod względem rozwoju.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

= MR.OLYMPIA 2013 - KONKURS! =

Następny temat

Jose Raymond IFBB Pro

WHEY premium