SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70266

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Robert na 8 miejscu - no proszę

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
No prawie top6 a mówił, że słabo będzie Nie wiem co Branch robi w top3 ale spoko...

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Branch sie poprawil od olimpi jak dla mnie

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Poprawił się ale sylwetka kupa.

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
też widzę że się poprawił ale , żeby podium...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Pierwsza trojka pewniak, Robert elegancko, a co do Burneiki slabo, niech wiecej baluje showman.

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Zalany Beyeke wygrał z Robertem tylko kształtami, a xmen to chyba nazwiskiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Nieźle Robert, teraz tylko niech wróci do swojej optymalnej formy.. Forma Beyeke to jakieś nieporozumienie, mam nadzieje że w końcu zacznie wychodzić wyrzeźbiony jak należy.. Burneika po raz kolejny pokazał, że poza łapami nie istnieje na scenie.. Lesukov lepsza forma niż ostatnio, ale wciąż dużo pracy przed nim, na pewno nogi do poprawy.. Branch też zauważyłem że poprawił się od Olympii jak dla mnie zasłużenie 3 miejsce.. Kai bezkonkurencyjny !

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Dla mnie oni wszyscy jakos dziwnie wygladali. Szkoda ze Wolfa nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2804
Burneika które miejsce ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

= MR.OLYMPIA 2013 - KONKURS! =

Następny temat

Jose Raymond IFBB Pro

WHEY premium