SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70283

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja o crosficie nie wiem nic ale wygrałem w jednej konkurencji:0 i wpadlo co nieco

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
film od radka słodkiewicza


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Nuras zapraszam do tematu o Expo-dokładnie nam wszystko opiszesz co robiłeś tam,w tym konkursie

Tak widziałem scene,gdy usiadlem na ziemi-ławeczki nie starczało..:)Stad musiałem byc w przykleku-jeszcze mnie kolana bolą..:)




A takie widoki to była normalka...:)




Ruhl przyjechal z żona,wiec tylko zerkał katem oka..:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
Już na spokojnie z domku mogę trochę powklejać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
Tu ładny widok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
Dekoracja najwyższych z amatorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
Najlepsza trójka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29292
Trzy zwyciężczynie w każdej z kategorii amatorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Hmm Masti dobry pomysł z tym wyjazdem ekipą SFD, sam bym był chętny i kumpel również.. Możesz tak w przybliżeniu napisać jak to finansowo wychodzi ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

= MR.OLYMPIA 2013 - KONKURS! =

Następny temat

Jose Raymond IFBB Pro

WHEY premium